Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Огляд ігрового автомата БАСКЕТБОЛ

Ігровий автомат «Баскетбол» відноситься до розряду спортивних розваг. Спочатку він створювався як варіант для двох учасників, які могли позмагатися у влучності. Перемагав той, кому вдалося закинути більше м'ячів. З часом власники та відвідувачі зрозуміли, що грати одному не менш цікаво і азартно - м'ячі можна кидати на швидкість, потрапляти в кільце все вдаліше і встановлювати власні рекорди.

Купити ігровий автомат «Баскетбол» можна відносно недорого. Основні переваги - яскравий дизайн, відмінна якість і відсутність проблем при експлуатації. Особливо радує антивандальне виконання, відкрутити або зламати щось у таких атракціонах якщо не неможливо, то дуже проблематично. Корпус міцний, зона попадання м'яча надійно захищена сіткою, область кільця підсвічується.
Огляд ігрового автомата БАСКЕТБОЛ
Постійна присутність обслуговуючого персоналу для автомата не буде потрібна, ігровий процес гранично простий. Користувач оплачує послугу картою або жетонами, використовуючи спеціальний отвір на передній панелі корпусу, після чого починається відлік встановленого часу (3-5 хвилин). Завдання гравця - закидати м'ячі у кошик, робити це можна з будь-якої зручної точки. Використовуються стандартні м'ячі для гри в баскетбол. Після кидка вони падають в спеціальний тунель всередині пристрою, за яким знову потрапляють у розпорядження гравця. Рахунок вдалих кидків висвічується на яскравому табло, гра супроводжується приємною мелодією. За підсумками учаснику можуть видаватися призові квитки

Успішно працюючі власники підтвердять, що ціна ігрового автомата «Баскетбол» дійсно виправдана популярністю і швидкою окупністю. Атракціон абсолютно безпечний і не передбачає вікових обмежень, він сподобається і дорослим, і дітям. Виняток - малюки, які просто фізично не зможуть закинути м'яч у кільце. Для дітей це відмінний спосіб розвивати реакцію, а для дорослих - чудово розважитися і перевірити свої сили.