Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Виробники атракціонів у Росії

Сьогодні російський ринок атракціонів не належить конкретному монополісту, компаній-виробників достатньо. Природно, знаходяться вони в різних містах, відрізняються "віком", асортиментом і іншими нюансами. Але покупцеві дійсно є з чого вибирати. 

Виробники атракціонів у Росії
Компанія "Світ", Москва. Вийшла на зовнішній ринок у 1993 році. У штаті близько 200 робітників і понад 70 кваліфікованих фахівців, які компетентні в аерокосмічній сфері. Саме це дозволяє їм розробляти атракціони, які вимагають ретельних розрахунків. Наприклад, "Світ" випускає екстремальні гірки з мертвими петлями, колеса з кабінками для ресторану і колеса огляду до 200 метрів заввишки, величезні гойдалки і вражаючі башти вільного падіння. Моделі компанії встановлені не тільки в пострадянських країнах, але і в Італії, СаудівськІЙ Аравії, Болгарії, Франції (парк Сент-Поль), Австрії (парк Ерлебніс), Румунії. Ще одне досягнення компанії - участь у розробці регламентних документів РФ, що визначають норми безпечного функціонування атракціонів. "Світ" став провідним спонсором престижної виставки паркового обладнання світового рівня IAAPA-Show і спонсорує проведення російської виставки РАПВА-шоу. 

Науково-виробниче підприємство "Культтехніка-Південь", Краснодар. Багато популярних атракціонів, без яких сьогодні важко уявити розважальні парки на просторах СНД, запатентовані саме цим виробником. "Культтехніка-Південь" виробляє серійні моделі і дослідні зразки, курує їх експлуатацію, забезпечує випробування, моделюючи небезпечні ситуації, щоб уникнути нещасних випадків, навчає персонал, розробляє відповідні стандарти (ГОСТи), ініціює медико-біологічні дослідження за участю медичних установ. В асортименті: великогабаритні колеса огляду, каруселі ланцюгові і складного обертання, автодроми, гойдалки, ігрові майданчики для дітей, гірки "Бумеранг", "Торнадо", залізничні та тролейбусні дитячі дороги, силові та екстремальні атракціони "Замок дракона", "Форсаж", "Хіп-Хоп", "Галактика", печери страху та інше. 

ВАТ "Атракціон", Єйськ. Працює в сфері створення паркових атракціонів вже більше 50 років. За цей час тричі ставав дипломантом російської федеральної програми "100 кращих товарів". У розпорядженні є власна лабораторія, конструкторське бюро. Крім традиційних атракціонів з'являються відмінні новинки. В асортименті: відносно нові моделі "Супутник", "Шторм", "Казковий експрес", "Покемон", дитячі атракціони: "Карнавал", "Корсар", "Юнга", "Дзвіночок", автодроми, "Сафарі", "Орбіта" ,"Трек", гірки "Віраж" і "Камікадзе" , "Центрифуга" та багато іншого. 

Компанія "AirPalace", Санкт-Петербург. Випускає дитячі та сімейні атракціони, включаючи надувні і м'які конструкції: гірки, басейни, батути, фігури. Постачає обладнання для парків, аквапарків, розважальних центрів, ігрових кімнат, спортивних заходів. Крім того, надає послуги з розміщення зовнішньої реклами на будь-якому атракціоні. В асортименті більше 100 моделей, які випускаються серійно. Атракціони можуть бути виготовлені і на замовлення за унікальним ескізами та з оригінальним дизайном. 

ВАТ "Схід", Санкт-Петербург. Створює і імпортує атракціони, облаштовує парки, продає моделі іноземних виробників, пропонує професійний консалтинг. Експлуатація власних парків дозволяє максимально враховувати всі нюанси при виробництві моделей, над дизайном працюють найкращі художники Санкт-Петербурга. Серед пропозицій ВАТ "Схід": водні атракціони "Ніагара", "Індіанська річка"; батут "Гірка Заєць", поїзда "Конвой", "Свинки", міні-джети "Бджілки", "Аеропорт" та інші. 

ПП "Алтай-парк", Новосибірськ. Підприємство діє з 1997 року, створює парки всіляких форматів, поставляє атракціони в багато міст Росії. В асортименті близько 30 моделей: каруселі, гойдалки, електромеханічні атракціони, батути, тематичні майданчики і інше. Крім серійних покупцеві можуть запропонувати ексклюзивні варіанти. 

Компанія "Оптосіб", Новосибірськ. На ринок виробництва атракціонної техніки вийшла в 1998 році. Поставляє продукцію в країни СНД і за кордон, наприклад, в Кельн (Німеччина). Крім якісного обладнання забезпечує його монтаж і подальше обслуговування, надає професійні консультації. В асортименті: дитячі каруселі, лабіринти, надувні батути, стрілецькі тири, басейни, міні-джети, аркадні апарати, екстремальні атракціони і т.д. 

ТОВ "Атракціон-Інвест", Єкатеринбург. Виробляє атракціони та проектує розважальні парки з 1999 року. Працює переважно в Свердловській області і Уральському регіоні. Продає і надає атракціони в оренду, крім того, створює крижані містечка і скульптури, організовує святкові заходи. На замовлення фахівці можуть переобладнати конкретний атракціон під західний аналог. В асортименті: "Адреналін 3", "Бик-Родео", "Зоряні війни", "Ентерпрайс", "Юний альпініст", батут "Ноїв ковчег", пружинні гойдалки, мотоцикли з вібрацією та інше. 

Компанія "RIF", Ростов-на-Дону. Член Російської Асоціації Парків і Виробників атракціонів. Виробляє всілякі надувні, водні, паркові моделі, а так само товари для відпочинку. Щороку розширює асортимент на 10-15%. 

Підприємство "Регіон-Парк", Бійськ. Один з найбільших виробників Алтайського краю, що діє з 1998 року. В асортименті: каруселі "Шапіто", "Тропікана", гойдалки "Лупінг", "Єрмак", різні паркові атракціони. 

ПП "Волгоградські атракціони", Волгоград. Підприємство створено у 2000 році, виробляє гідравлічні й безфундаментні атракціони, електромоторні човни, гірки, інше розважальне обладнання для парків, аквапарків та лунапарків. "Родзинка" - фігури з озвученням. Щороку в асортимент поповнюється новими моделями, а ексклюзивні варіанти на замовлення створюють за 3-4 тижні. В асортименті: екстремальні атракціони "Лавіца", "Аеліта", пересувні моделі "Літаючий килим", "Чорна діра", дитячі "Черепашки", "Лісова казка" та інші. 

ТОВ "Фат", Рязанська область. Ця фабрика атракціонів орієнтується на актуальні тенденції, активно працює над поліпшенням технологій і вдосконаленням дизайну, в т.ч. із застосуванням оригінальної системи освітлення. В асортименті: ланцюгові каруселі, атракціони "Політ", "Джипи", "Ракета", "Корабель на хвилях", "Повітряні кулі", "Каскад", "Ралі" і багато інших.