Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Підприємства з виробництва атракціону дитячий паровозик

Дитячий паровозик присутній в каталозі лише небагатьох українських виробників. У Росії вибір вітчизняних моделей більше. І все одно більше 50 % пропозицій на ринку розваг - китайські моделі.


Серед українських розробників однозначно слід виділити завод атракціонів з виробництва паровозиків в Кременчуці Полтавської області. Це науково-виробничий центр "Атракціон", який працює вже більше 20 років і спеціалізується на паркових моделях. Одна з них - залізниця.
дитяча Залізниця виробництво НВЦ Атракціон
Залізниця, яку виробляє НВЦ "Атракціон" комплектується складом на 14 посадочних місць: 2 в паровозі і 12 у двох вагонах, по 6 у кожному. Рухається складу зі швидкістю не більше 3,6 км / год, цикл експлуатації - 5 хвилин. Вагони з навісом, сидіння досить широкі . Ціна дитячого паровозика трохи більше 16 тисяч доларів без транспортних витрат. Надається з усіма документами, включаючи паспорт, інструкцію і гарантію виробника. Послуги з монтажу коштуватимуть 5 % від загальної ціни атракціону. Огородження й ілюмінація поставляються за окрему плату.

У Росії одним з провідних виробників дитячих паровозиків є підприємство "Атракціони з Волзького"​​, яке створює подібні моделі з 1999 року. Використовується строгий технічний контроль, продукція відповідає вимогам безпеки і російським стандартам якості. Паровозики цього виробника успішно працюють у багатьох ТРЦ, парках, турбазах, санаторіях. Виробництво паровозиків, як і інших атракціонів, здійснюється на замовлення, робота займе не більше 4 тижнів. Забарвлення і модель покупець попередньо вибирає сам.
дитячий паровозик чих-пих
Найпопулярніший варіант - "Чих-Пих" . На відміну від українських колег, фахівці підприємства "Атракціони з Волзького" ​​віддають перевагу безрейковим моделями. Цей дитячий паровозик купити вирішують в основному для торгово-розважальних комплексів. Він працює на електричній батареї, конструкція заснована на квадроциклі . Вміщає 8 малюків, комплектується двома причіпними вагонами і яскравим локомотивом. Довжина всього складу близько 6 метрів, висота близько 1,8, радіус розвороту 2 метра, вага всього 317 кг. Для порівняння: українська модель залізниці важить більше 1000 кг. Малі габарити ідеальні для поїздок по коридорах ТРЦ, а невелика вага дозволяє не пошкодити будь-який вид покриття підлоги. Переміщається повільно - не більше 5 км/год. Ціна паровозика - 560 тисяч російських рублів. За бажанням клієнта його можуть прикрасити дуже оригінально, наприклад, розписати "під хохлому".
дитячий паровозик весела райдуга
Ще одна модель, яка користується попитом, - "Весела райдуга". Випускається більше 14 років, призначається для роботи на відкритих майданчиках. Ціна дитячого паровозика (800 тисяч рублів, можлива розстрочка) окупається за 6 місяців. Модель заснована на міні-тракторі, розрахована на 16 пасажирів, укомплектована двома вагонами, переміщається з максимальною швидкістю 8,2 км/год. Ця модель більша попередніх, її довжина близько 12 метрів, висота трохи більше 2 метрів. Також в асортименті є дитячі паровозики "Кроха" (600 тисяч рублів) і "Малюк" (900 тисяч рублів).

Інші російські виробники дитячих паровозиків: "Грос" (модель "Веселий потяг"), "Паркові атракціони" (міні-експрес "Вітерець"), "Атракціон-Інвест" (рейкові паровозики "Острів скарбів" і "Ведмежата" ), "Поєздоф.рф" (безрейкові моделі на електричному ходу для 40 пасажирів).