Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Огляд атракціону РИБАЛКА

Дуже часто в парках, розважальних центрах, на пляжах та інших місцях дозвілля можна побачити компанію захоплених дітей, які зосереджено намагаються зловити спеціальною вудкою іграшкову рибку з невеликого басейну. Це популярний атракціон "Рибалка", який вже встиг полюбитися не тільки маленьким мисливцям за водяною живністю, але і їх батькам.
атракціон рибалка
Діти щасливі, їм надається можливість відчути себе самостійними. Батьки задоволені, спостерігаючи за успіхами своїх чад, які проявляють спритність, розвивають моторику і координацію рухів. А для власника атракціону це може стати прибутковим вкладенням у свій бізнес.

Атракціон "Рибалка", по суті, простий: круглий п'єдестал, в центрі неглибокий басейн з фонтанчиком. Працює спеціальний насос, змушуючи гідросистему перебувати в русі, а строкатих іграшкових рибок плавати по колу. Ловити рибок одночасно можуть 6-12 дітей, залежно від того, скільки місць передбачає конкретна модифікація. Вік відвідувачів - від 3-х років. Один сеанс риболовлі займає в середньому 5 хвилин. Перед стартом турніру кожен учасник отримує відерце для улову і особливу вудку. На кінці її волосіні-нитки кріпиться магніт, він і притягує риб, у кожної з яких у роті закріплений гвинт.
Огляд атракціону РИБАЛКА
Звичайно, переможця, тобто того, хто спіймав риби більше всіх, потрібно нагородити. Для цього варто подбати про призи. Підійдуть мильні бульбашки, невеликі м'які іграшки, машинки, ляльки, брелки, крейда і тому подібні "дитячі радості".

Зовсім не викликає подиву той факт, що атракціон "Рибалка" з яскравим дизайном став одним з найпопулярніших і затребуваних, особливо в літній період. По-перше, одночасно може грати багато дітей. По-друге, особливих витрат, істотних вкладень і витрат на подальшу експлуатацію не буде потрібно. Конструкція без проблем монтується, її можна легко перевезти в потрібне місце, а окупається обладнання дуже швидко. Саме тому для власника це рентабельний бізнес. А для маленьких рибалок - море радості і задоволення.