Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Огляд атракціону ТУРНІК

Атракціон «Турнік» - хіт сезону, оцінити по достоїнству який вже встигли чоловіки. Завжди впевнена у собі «сильна стать» не упустить можливості самоствердитися - виграти пам'ятний приз (м'яку іграшку, грошове заохочення, в Х-кратному розмірі перевищує вартість участі) і при цьому продемонструвати свою чоловічу доблесть. Суть даного атракціону здавалося б проста і полягає в тому, щоб учасник протримався на турніку (перекладина якого постійно обертається) на протязі двох хвилин. Програшем вважається відрив рук гравця від поперечини.
атракціон ТУРНІК
Згідно з правилами, учасник змагання повинен протриматися на турніку, використовуючи при цьому техніку зворотного і прямого захоплення. Ноги гравця не повинні торкатися стійки турніка або ж землі. На перший погляд умови достатньо легкі, тому, брак в учасниках не спостерігається.

Даний атракціон складається з трьох частин: двох опор і перекладини. Деталі турніка конструюються з високоміцних профілів, характеристики яких здатні витримувати вагу гравця від 10 до 150 кг. Для фарбування деталей даного атракціону використовується молотковий барвник, стійкий до вицвітання і механічних пошкоджень. Турніки оснащені якісною фурнітурою, для закладення отворів використані заглушки, закруглені кути деталей скорочують до мінімуму ситуації травмоопасності.