Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Водоструминні атракціони - ігрові апарати, які стріляють водою

Водоструминні апарати складають окрему категорію атракціонів для індустрії розваг. Численні варіанти відрізняються яскравим дизайном, різноманітними назвами та елементами сюжету. Об'єднує їх як мінімум одне - у всіх використовується струмінь води.

Водоструминні атракціони - ігрові апарати, які стріляють водою
Сучасні водоструминні атракціони виглядають яскраво і оригінально. Більшість моделей створюються для дітей, розраховані на парну або одиночну гру. Практично всі функціонують за принципом водного тиру. Апарат оснащений гарматами, рушницями або пістолетами. З них відвідувачеві належить стріляти струменем води, виконуючи певну мету: збити мішені, загнати їх в лузи, згасити імітацію пожежі. Зазвичай гра йде на час.

Моделі водоструминних ігрових апаратів

Можна купити водоструминний апарат вітчизняного, європейського або китайського виробництва. Останні, природно, сьогодні домінують на ринку. Кожен виробник намагається урізноманітнити гру, здивувати користувачів креативним дизайном. Ось деякі з сучасних моделей:

"Водний тир". Автомат для парної гри, потрібно стріляти водою з гармат по різнокольоровим кулькам в міні-ставку, щоб загнати їх у ворота. Перемагає той, хто продемонстрував найкращий результат. Є більш сучасний варіант - стрільба водним струменем проводиться по мішенях на сенсорному екрані.

"DUCKY SPLASH". Один з різновидів водного тиру. Встановлено два водомети у формі яскравих дракончиків. Стріляти потрібно по качках на воді, щоб загнати їх в грот.

"Бластер". Цей автомат відрізняється тим, що струмінь води імітує лазерну гармату зі світловим променем. Грати пропонують удвох, перед кожним гравцем розташоване коло-мішень, усередині якого по черзі обертаються три сфери, що світяться, з отвором по центру. По них і потрібно цілитися. У верхній частині автомата знаходиться цифрове табло з рахунком балів, під ним - шкала з рухомими жучками. Перемагає гравець, чий жук добереться до фінішу швидше. Яскраві вогники і динамічна музика роблять розвагу більш захоплюючою.

"Firefighter" ("Пожежні"). Дизайн автомата нагадує пожежну машину, на передній панелі з цифровим табло зображений палаючий хмарочос. Водометами потрібно гасити пожежу на ігровому полі, заробляючи бали.

"Bed Monster". Завдання гравця - цілитися і потрапляти з водного пістолета по рухомих забавним монстрам-мішенях.

Моделей дуже багато, постійно з'являються нові. За успішне здійснення місії апарат може видавати квиточки (redemption), але в цілому атракціони не є азартними і призовими. Оплата здійснюється за допомогою вбудованого жетоно чи купюроприймача, тому можлива автономна робота без контролю оператора. Принцип гри у всіх водоструминних апаратах гранично простий, розвага безпечна і дозволена навіть малюкам, передбачено звуковий супровід і візуальні ефекти.