Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Надувне футбольне поле

Важко відшукати хлопчиська, який відмовиться поганяти у футбол. Але сьогодні діти більш розпещені і вимагають яскравих розваг, втім, дорослі теж не виняток. Перетворити звичайну гру в щось дивовижне і незабутнє допоможе надувне футбольне поле. Вибирайте вільну площадку, виділіть трохи часу для установки і дітям буде чим зайнятися, поки батьки відпочивають на природі, насолоджуються пікніком або зайняті роботою на дачі. Це чудова ідея для веселих змагань у літній період.


Варіанти надувного футбольного поля

Надувне футбольне поле випускає обмежена кількість європейських виробників і, звичайно ж, масу подібних моделей пропонують китайські виробники. На сайті Aliexpress ви без зусиль відшукаєте варіанти в широкому ціновому діапазоні, можна купити атракціон такого типу приблизно за 9-100 тисяч гривень.
Надувне футбольне поле
Ціна залежить від розмірів поля, складності конструкції і особливостей дизайну. Найпростіші варіанти включають лише надувні борти (розміщуються по периметру поля), пару воріт, 2 м'ячі і ремкомплект. Довжина, як правило, невелика, максимум 6-7 метрів. Такі атракціони розраховані на малюків від 3-х років, виглядають зовсім невибагливо, але яскраво, дітлахи будуть задоволені.

Для гравців постарше (5-8 років) буде потрібно щось більш серйозне. Тоді підійдуть надувні поля великих розмірів довжиною від 12 метрів. У них передбачені не тільки бортики з воротами, але ще й покриття з ПВХ з розміткою.

Є й інші моделі, наприклад, надувні футбольні поля у вигляді басейну (водний футбол). Глибина може бути різною, іноді вода доходить тільки до щиколотки, гравці будуть ковзати і деколи падати на м'яку поверхню, що нагадує батут. Встановлюється на будь-якому рівному майданчику, нахилу бути не повинно, інакше вода не розподілиться рівномірно. У водний футбол із задоволенням грають і дорослі, існують екземпляри порядку 18 метрів у довжину.
Надувне футбольне поле атракціон
Ще один креативний варіант - веселий футбол. На надувному полі поміщаються 10 гравців, по 5 на кожну команду, включаючи пару воротарів. Поле з ПВХ, але на бортах закріплені труби з алюмінію, до них учасники пристібаються за допомогою спеціального пояса, а руки фіксують на осі. Грати доведеться, переміщаючись вліво-вправо і намагаючись штовхнути м'яч. Забити гол в надувні ворота таким чином непросто, але все дуже весело і динамічно. Зіграти захочуть і діти, і дорослі, це яскрава розвага обов'язково стане хітом будь-якого свята на природі.

Надувний футбол підійде як доповнення на виїзний захід (корпоратив, день народження тощо), стане чудовим варіантом для пляжного відпочинку, дитячого табору. У більшості випадків виробники готові виготовити надувне поле відповідно до побажань замовника (розмір, колір і т.п.). Іноді є сенс взяти атракціон в оренду. Зазвичай у вартість входить монтаж і демонтаж атракціону, а також послуги інструктора.