Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Ігровий автомат СНАЙПЕР - огляд

ігровий автомат снайпер Ігровий автомат «Снайпер» користується популярністю серед відвідувачів будь-якого віку і статі. Яскравий дизайн, захоплююча гра, приємний звуковий супровід і легкість управління - ось що приваблює користувачів. Для власника ж цей апарат означає прибуткове, довговічне і необтяжливе в обслуговуванні придбання.
 

«Снайпер» відноситься до категорії пересувних атракціонів, оскільки обладнаний колесами. Не займе багато місця, невибагливий до перепадів температури, для роботи буде потрібно стандартна напруга мережі і мінімум площі - приблизно 1 кв. м. Яскравий і привертаючий увагу автомат можна встановити в парку, розважальному або торговому центрі, в кінотеатрі, клубі і навіть на пляжі.

Пристрій

Автомат "Снайпер" складається з:

- Основного блоку з ігровою зоною (таблички, рамка стріли та мішені), панеллю управління (клавіші «Вправо» / «Вгору», дисплей), зоною обслуговування (блок живлення, кнопки, комутаційна і системна плата, купюроприймач, динаміки);

- 2-х додаткових блоків, в яких за прозорою перегородкою розташовані пронумеровані ніші для призів з автоматичними віконницями. Призові блоки нерухомо прикріплені до основного за допомогою гвинтів, з'єднані електричними кабелями. Призи підсвічуються, гравець може без складнощів розглянути їх.

Принцип роботи

Гравець може отримати приз з будь-якої комірки. Для цього йому потрібно вивчити вміст, запам'ятати номер ніші з вподобаним предметом, потім виставити стрілу за допомогою клавіш. У підсумку вона повинна висуватися вперед, потрапити в отвір і в табличку з номером відсіку. Якщо влучність не підвела, віконниця відкриються і можна забирати приз. Через 30 секунд двері закриються автоматично.

Ціна автомата "Снайпер" цілком виправдана - при вірному підході він може окупитися приблизно за 3 місяці. Власник сам формує призовий фонд, підбираючи асортимент на свій розсуд. Як правило, вартість предмета, який прагне отримати влучний "стрілок", в рази перевищує вартість гри і це служить відмінною мотивацією випробувати свої сили.

Одна з переваг атракціону, в якому вже встигли переконатися ті, хто вирішив купити апарат "Снайпер" і з успіхом використовує його, - широкий вибір основних і додаткових опцій. Приміром, у деморежимі, який теж настроюється, він сам заманює відвідувачів мелодією і світловими ефектами, можна передбачити бонусну гру, задати пароль на зміну параметрів, отримувати статистику по роботі, використовувати енергозберігаючий режим і багато іншого.