Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Паркові атракціони - атракціони під відкритим небом

Паркові атракціони - найпопулярніша група в індустрії розваг. На них завжди є попит, відповідно, з кожним днем з'являються все більш привабливі пропозиції. Причиною такого успіху можна вважати той факт, що атракціони під відкритим небом є практично в будь-якому місті. Приміром, великих діючих парків на території України сьогодні більше 500. А ось гідними розважальними центрами в приміщенні можуть похвалитися, мабуть, тільки мегаполіси та обласні центри, та й то далеко не всі. У кращому випадку це 1-2 комплексу або кілька малогабаритних автоматів, встановлених у гіпермаркеті.
Паркові атракціони - атракціони під відкритим небом
Атракціонів під відкритим небом безліч, але в загальному їх можна розділити на 3 основні групи:

- Дитячі: надувні гірки і батути, ігрові лабіринти, гойдалки, «Сонечко», «Рибалочка», «сухі» басейни, паровозики, пісочниці;

- Сімейні: електромобілі, тарзанки та банджо, «Лебеді», каруселі, колесо огляду, водні кулі, тир, метання дротиків і інші призові варіанти;

- Екстремальні: «Сюрприз», «Ракета», «Катапульта», «Вільне падіння» та багато іншого.

Всі ці пропозиції відрізняються яскравим дизайном і різноманітністю форм. У даному випадку немає необхідності обмежуватися габаритами закритого приміщення, тому паркові атракціони можуть досягати значних розмірів. Крім того, важливо враховувати, що стаціонарні варіанти будуть перебувати під відкритим небом протягом усього сезону: під променями палючого сонця, і під час опадів, шквальних вітрів і різних температурних режимів. Якісні моделі створюються з урахуванням впливу зовнішнього середовища, металеві частини обов'язково піддаються антикорозійного обробці, використовуються спеціальні фарби та лаки для поверхонь, вологозахисне електрообладнання та перевірені засоби електрозахисту.

Для установки паркових атракціонів знадобиться попередньо провести електроживлення, в деяких випадках необхідно забезпечити доступ до водопровідної системи, обов'язково подбати про наявність всіх необхідних дозволів, бездоганної відповідності правилам експлуатації та підборі кваліфікованого персоналу. Щоденно проводити перевірку на справність і тільки після успішного результату атракціони допускаюти до роботи. Такий підхід стане запорукою безпеки відвідувачів, популярності парку і, як результат, прибутковості бізнесу.