Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

5D мобільний кінотеатр - огляд

5D мобільний кінотеатр можна перевозити - це основна його перевага. Власник сам вибирає місце розташування і переміщує кінозал в будь-який момент на свій розсуд. Всього 30 хвилин після чергового переїзду і атракціон повністю готовий до роботи.

Він не займе багато місця, оскільки розрахований всього на 4-11 глядачів. Зате їм запропонують побувати в приголомшливому світі ілюзій, який в рази перевищує можливості 3D. Створюється ефект повної присутності: крісло може вібрувати і рухатися, імітуючи рухи на екрані, іноді зверху буде моросити дощ або гриміти грім, відчуватися легкий подих вітру і навіть дотик незрозумілої істоти. Здається, ось-ось можна впасти зі скелі або врізатися в перешкоду на повній швидкості. Все це гарантує система спецефектів.
5d мобільний кінотеатр - огляд
Тривалість сеансу близько 15 хвилин, але цього цілком вистачає для неймовірних емоцій, які запам'ятаються надовго. Демонструвати можна фільми різних категорій, і екшени, і оглушливі ужастики, і стрімкі гонки.

Мобільні 5D кінотеатри виготовляються у вигляді автомобільного кузова або спеціально обладнаного причепа з драбиною. На стінах зображені вражаючі кадри з фільмів і напис, який не дасть сплутати цей атракціон ні з чим іншим. Такий кінотеатр обладнаний рухомою платформою, потужною звуковою системою, плоским екраном, блоком управління і проектором. Можна встановити кондиціонер, систему обліку відвідувачів і статистики перегляду фільмів, укомплектувати автономним генератором електроживлення і позбутися від необхідності "прив'язуватися" до одного місця.

Враховуючи, що в багатьох населених пунктах, особливо невеликих, кінотеатрів досі немає взагалі, така розвага може стати справжнім хітом. Саме тому ті, хто вже встиг купити 5D мобільний кінотеатр, переконалися в його популярності.

Звичайно, знадобиться наймати персонал і платити зарплату оператору, який контролює і забезпечує процес. Ціни на мобільні 5D кінотеатри відрізняються в залежності від комплектації. Але в кожному разі окупається таке придбання досить швидко, оскільки ці атракціони найбільш дохідні. На відміну від стаціонарного кінозалу, мобільний без проблем перевозиться в більш відвідуване місце, наприклад, з одного району в інший, з парку на набережну на час проведення дня міста або інших масових заходів. Іншими словами, завжди можна опинитися в центрі подій, де недоліку в охочих випробувати нові відчуття не буде.