Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Огляд ігрового спортивного апарату БОКСЕР

Тим, хто любить похвалитися в стилі "... та я б йому!" обов'язково варто випробувати міць своїх ударів на яскравому і популярному спортивному апараті "Боксер". Принаймні, він допоможе об'єктивно виміряти силу (на те він і силомір) і точно не дасть здачі в прямому сенсі цього слова. Для користувачів - чесно, безпечно і весело, для власника - ще й вигідно.
ігровий спортивний апарат боксер
У аналога старовинної російської забави збираються цілі компанії, пристрасно бажаючі помірятися силами. Потрібно всього лише заплатити, скориставшись жетоноприймачем або купюроприйомником (без цього робота заблокована), потім натиснути "Старт" і потім щосили вдарити по груші. "Боксер" визначить силу удару, продемонструє досягнення на дисплеї з декоративним підсвічуванням і повторить результат вголос. Як правило, у гри є кілька рівнів і різні варіанти складності, включаючи більш спрощений - для жінок. Груша надійно фіксується і плавно опускається завдяки спеціальній механічній системі, пошкодити її неможливо.

Цей спортивний апарат відрізняється міцним корпусом і наявністю зручних і функціональних настройок, в т.ч. є регулювання гучності, вибір бонусів. Він мобільний, може бути без проблем транспортований в потрібне місце. Передбачений спеціальний лічильник для контролю виручки. Ігрове поле теж підсвічується. Відокремлюваних частин, які можна втратити або пошкодити, немає, таке антивандальне виконання - величезний плюс. Є моделі, які можуть дотепно коментувати удари, розважаючи відвідувачів, і навіть самостійно зазивати клієнтів жартівливими репліками.

"Боксер" можна стаціонарно встановити в приміщенні (бар, клуб, супермаркет, спортивний клуб, торговий центр і т.д.) або на вулиці (наприклад, у парку). При цьому погодні умови не стануть перешкодою для експлуатації, працює він у температурному діапазоні від +50 до -20 градусів. Витрачати гроші на якісь витратні матеріали власникові не потрібно - вони просто не потрібні, як і призи.

Враховуючи високу прохідність (до 200 ігор на годину), необмежений час безперервної роботи і низьку споживану потужність (40 Вт), власник може розраховувати на відмінну прибутковість, особливо, якщо правильно підібрати місце для установки "Боксера".