Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Технічні характеристики столу аерохокея - види аерохокея

Технічні характеристики столу аерохокея - класифікація аерохокея за видами


Виробники пропонують величезну кількість моделей аерохокея. Серед них є аматорські, комерційні та професійні зразки, для дітей і дорослих, одиночної і парної гри, з класичним дизайном і неймовірно креативним оформленням. Вибираючи той чи інший примірник, майбутньому власнику варто звертати увагу на технічні характеристики столу аерохокея. Саме від ключових параметрів спортивного атракціону залежить термін його служби, зручність експлуатації і в кінцевому підсумку прибутковість.
комерційний аерохокей
1. Призначення столу: аматорська модель, комерційна, професійна. Зрозуміло, аматорські варіанти менш надійні і не розраховані на інтенсивну експлуатацію. Комерційні та професійні володіють посиленою конструкцією.
розміри стола аерохокея
2. Розміри стола. Розміри класичних моделей, наприклад, аерохокея «Cobra» - 214х122х82 см, відмінності довжини і ширини різних столів складають приблизно + / - 20 см. Дитячі, як правило, нижчі - близько 70 см. Важливо співвідносити параметри атракціону з місцем потенційного розміщення. Навколо аерохокея має бути досить просторо. Габарити упаковки відрізняються від розміру столу в зібраному вигляді.
професійний стіл аерохоккею
3. Вага. Той же аерохокей «Cobra» важить 91 кг. Це легка модель, оскільки є столи, які важать 150, 200 і навіть більше 450 кг. Чим важче модель, тим проблематичніше питання її транспортування, що важливо враховувати тим, хто вирішив придбати аерохокей для пересувного використання в парках.
Дитячий аєрохокей
4. Площа і якість ігрового поля. Вважається, що на великому полі гра цікавіша. Традиційні розміри столу в сантиметрах: дорослі - 198х106, 218х103, 217х108 і т.д., дитячі - 89х182, 89х145, 222х168 та інші. Що стосується якості, чим більше отворів на поверхні, тим краще ковзання шайби. Поле може бути покрито міцним пластиком або нержавіючої сталлю. При покупці аерохоккея необхідно переконатися, що на поверхні немає дефектів, які перешкоджають нормальному руху аксесуарів: шайб і біт. Моделі, розраховані на парну гру, швидше окупляться.

5. Потужність компресора, споживана потужність, напруга живлення. У різних моделей ці параметри також відрізняються. Споживана потужність нижче в демо-режимі і в 2-3 рази більша в режимі гри. Напруга живлення зазвичай 220В.
аерохокей для дому з шайбами і клюшками
6. Наявність підсвічування, електронного табло, приймача купюр, монет та жетонів, інші характеристики. Підсвічування передбачене не у всіх моделях, але з ним грати набагато зручніше, якщо стіл розміщений в приміщенні. Наявність електронного табло спрощує контроль за ходом гри. Жетоноприймач (купюроприймач) дозволяє налагодити автономну роботу аерохокея, без постійного нагляду оператора. Крім того, столи можуть відрізнятися іншими характеристиками: стійкістю поля до вологи, неоновим підсвічуванням, якістю звукового супроводу, можливістю установки системи видачі квитків, набором аксесуарів, які входять в комплект поставки, дизайном.

Від технічних характеристик залежить не тільки ціна аерохокея, а й зручність гри. Чим комфортніший і яскравіший атракціон, тим більше відвідувачів захочуть платити гроші за розвагу .