Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Виробники атракціонів в Україні

Індустрія розваг активно розвивається, переживши період спаду після достатку часів СРСР. У парках ще досить багато моделей з минулого. Однак виробники атракціонів в Україні цілеспрямовано працюють над якістю, асортиментом і репутацією. Серед них всього кілька великих заводів, зате є хоч і невеликі, але заслуговуюючі довіру компанії.

Виробники атракціонів в Україні
- ТОВ "Сармат" НВО завод "Аналог" (м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 82). Будівлю заводу було побудовано ще в 1989 році. Зараз виробничі площі займають 20 000 м.кв. Задіяно близько 300 одиниць технологічного обладнання, працює більше 350 спеціалістів. Спеціалізація - серійне виробництво атракціонів і розважальних комплексів. Спочатку завод планували використовувати для створення аналогів імпортних моделей. Саме тому його укомплектували японським, швейцарським та німецьким обладнанням, а персонал відбирали дуже ретельно. Сьогодні завод приватизований, продовжує розвиватися і гарантує якісне вирішення непростих технічних завдань. Неодноразово брав участь у професійних виставках, відзначений престижними нагородами, в т.ч. дипломами РАППА. Географія поставок атракціонів обширна, крім парків України, моделі виробництва ТОВ "Сармат" радують відвідувачів в Росії, Молдові, Казахстані. Частина атракціонів допрацьовується на місці, їх "вбудовують" в ландшафтну архітектуру розважальної зони (підводні човни, печери з каное та інше). Можлива розробка індивідуальних проектів. Клієнтам демонструють результат у всіх деталях, використовуючи комп'ютерну технологію 3DMAX. Працює творча лабораторія: скульптори, художники, архітектори, дизайнери і т.д.

Асортимент ТОВ "Сармат": паркові атракціони, переважно екстремальні, а також сімейні і дитячі. Покупцям і замовникам запропонують американські гірки, катапульти, "МАГНЕТИК-XXL", "СТЕЛЛА-МАГНЕТИК", колесо огляду з відкритими або закритими кабінками, вежі огляду і вільного падіння, розважальний комплекс "ВІСТА", каруселі та багато іншого.

- Науково-виробничий центр "Атракціон" (Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Коцюбинського, 1). Базове підприємство Міністерства культури і мистецтв України, працює з 1994 року. Спеціалізується на виготовленні та продажу паркових атракціонів, кожен супроводжується необхідною документацією: паспорт, інструкція, гарантія, монтажні акти, необхідні для початку експлуатації. Надає послуги з монтажу атракціонної техніки, здійснює ремонт, заміну комплектуючих. НВЦ "Атракціон" розробляє переважно варіанти для дітей та екстремальні моделі для молоді. Це ланцюгові і фігурні каруселі, залізниці, батути, водні атракціони, "Лопінг Квадро".

- Компанія "RIF" ("РИФ") (м. Харків, вул. Достоєвського, 5). Досвід роботи у сфері виробництва атракціонів більше 12 років. Ціни цього виробника не можна назвати самими низькими, оскільки використовуються дорогі тканини і технології. Але особливу увагу "РИФ" приділяє якості, гарантіям, технічній підтримці та сервісногму обслуговуванні. Всі моделі проходять суворий багатоступеневий контроль. Налагоджено постачання комплектуючих і запасних деталей, надаються професійні консультації. Крім того, розробляються атракціони, які невибагливі до умов зберігання, що дозволяє заощадити в міжсезоння. В асортименті великий вибір надувних, в т.ч. водних атракціонів, а також паркові моделі. Виготовляються батути (надувні, механічні, з гірками, комплекси, зимові), водні гірки, електролодки і басейни, різні види тирів, ігрові кімнати, лабіринти і комплекси, екстремальні буксирувальні атракціони для водних розваг, м'які набори для ігор, страхувальні жилети.

- ТОВ "Funland" / "Фанленд" (м. Харків). Фірма зі звучним гаслом "Ідея, технологія, результат!" спеціалізується на створенні і продажу надувних атракціонів. Доставка здійснюється у всі регіони України та Росії, а також у країни далекого зарубіжжя. Фахівці - інженери в основному з числа випускників Харківських вузів (авіаційний і політехнічний). Тут виготовлять батути, Батутні комплекси, гірки, ігрові лабіринти, водні сани, ватрушки, шатли і банани, надувні будівлі, м'які модулі, басейни, інтерактивні ігри.

- Компанія "Атмос" (Крим, м. Сімферополь, вул. Київська, 139/2). Пропонує великий вибір атракціонів для розваг на воді: батути, водні гірки різної модифікації, міні-аквапарки, надувні замки, катапульти, банани, човни та басейни, зорби, буксирувані моделі. Крім традиційних варіантів виготовляє оригінальну швидкомонтовану надувну конструкцію - мобільний планетарій.

- Компанія "AIR-LAND Україна" (Харківський район, м. Дергачі вул. Леонова 31). Виробляє надувні атракціони: водні моделі, батути, гірки, лабіринти, комплекси.

- Компанія "Кinderland" (м. Харків, вул. Іванова, 19/21). Створення дитячих ігрових майданчиків і спортивно-розважальних комплексів. В асортименті гойдалки підвісні і пружинні, каруселі, пісочниці, гірки, балансири, ігрові будиночки, сітки для лазіння, лабіринти.

- Компанія "Люкс- Ефект" (м. Київ, вул. М. Раскової, 23). Виготовляє лазерні лабіринти, 5D, 6D, 7D кінотеатри, атракціон-відеостудію "Танцюючі голови", інтерактивні столи і бари.

Є й менш активні та маловідомі фірми. Але число виробників атракціонів зростає, що вселяє надію на райдужне майбутнє розважального сегмента в Україні.