Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Призові атракціони - атракціони з призами

Призові атракціони - самі азартні пропозиції в будь-якому розважальному центрі або місці відпочинку. По суті, це захоплююча гра за встановленими правилами. Якщо учаснику вдається досягти поставленої мети, він забирає приз. Нагородою може бути що завгодно - мила дрібничка, м'яка іграшка, ящик шампанського та інші предмети. Обмежень немає, можна підібрати призи таким чином, щоб мотивувати відвідувачів будь-якого віку пройти забавне випробування. Для цього охочим прийняти участь потрібно спритність, влучність або сила.
Призові атракціони - атракціони з призами
Практично у кожного призового атракціону є невеликий "секрет". Інакше гостям було б занадто просто і нудно вигравати призи, а власники не дочекалися б прибутку. Припустимо, у тирі можуть бути досить дрібні мішені, потрапити в які проблематично. У банках, які потрібно збити, трохи зміщений центр ваги. Баскетбольне кільце атракціону може бути трохи менше стандартного. Це ще більше підігріває інтерес, навколо збирається натовп цікавих і постійно знаходяться сміливці, спраглі довести, що у них все вийде. Деяким і справді все вдається, інакше люди швидко втратили б інтерес до таких розваг.

До числа найпопулярніших призових атракціонів можна сміливо зарахувати тир будь-якого типу: арбалетний, пневматичний, "збий банки". Якщо вивчити конкуренцію і встановити цей атракціон у відповідному місці (а це може бути що завгодно: набережна, парк, площа на час проведення Дня міста тощо), окупиться він за кілька місяців.

Не менш полюбилися відвідувачам призовий баскетбол і дартс. Один з варіантів останньої гри - "Кульки" ("Кульки-Лопарікі"). На яскравому стенді встановлений каркас з комірками, у кожній знаходиться надувна кулька, в який потрібно потрапити з певної відстані, приблизно 2 метрів. Щоб забрати приз, учаснику належить лопнути 7 кульок, саме стільки дротиків у нього в руках. Більш безпечний різновид - атракціон "Angry Birds", створений за аналогією з популярною комп'ютерною грою. Тут нададуть шанс постріляти м'якими іграшками з гігантської рогатки і розгромити фортецю з хрюшками.

Є й зовсім невибагливі атракціони, припустимо, "Турнік". Досить провисіти на ньому 120 секунд (2 хвилини) і приз вже в руках. Але знову є невелика хитрість - поперечина прокручується. Навантаження припадає на кисті рук і навіть найсильнішому чоловікові подолати це випробування часом не під силу.

Ще одна численна категорія - призові автомати. Колись асортимент обмежувався в основному "Кран-машиною", де призи потрібно було захопити лапками маніпулятора. Сьогодні перелік пропозицій набагато різноманітніший, можна купити призовий атракціон "Снайпер", "Світлофор", "Тетріс", "Бульдозер" та інші. Виглядають вони сучасно, займають зовсім мало місця і окупаються швидко. Якщо для інших паркових атракціонів потрібна присутність оператора, який вміє зазивати відвідувачів і розігрівати азарт, такі вендингові автомати можна налаштувати потрібним чином, після чого працювати вони будуть самостійно.