Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Літні атракціони - огляд

Літо - найвигідніший час року для підприємців, які обрали роботу в сфері розваг. По суті, можна використовувати практично будь-яку модель, крім виключно зимової (санки-ватрушки для катання на снігу і т.п.). Зате від охочих покататися на каруселі або постріляти в тирі НЕ буде відбою.


Атракціони для літнього відпочинку

Літні атракціони, як стаціонарні, так і мобільні, досить різноманітні. Традиційно, до цієї групи відносять практично всі паркові моделі для відвідувачів будь-якого віку, включаючи екстремальні (Вільне падіння, Лопінг Квадро, Лавка, Катапульта, Восьминіг, Сюрприз і інші), рейкові паровозики, веломобілі та електромобілі, всілякі гойдалки та каруселі (Лебеді, Човники і т.д.).
Літні атракціони - огляд
Тим часом, найпопулярнішими в літній період залишаються надувні атракціони, особливо для відпочинку біля води.

- Батути. Тут вибір просто величезний - надувні «скакалки», фігурки, гірки, городки завжди залишаються улюбленою розвагою для дітей. Чим яскравіша модель, тим більше у неї шансів залучити відвідувачів і принести власникові гарний прибуток.

- Надувні швидкісні атракціони для маневрування на воді. Чудовий варіант для пляжів, відносяться до розряду екстремальних і рекомендовані для тих, хто вміє плавати. У будь-якому випадку необхідно забезпечити відвідувачів надувними жилетами з метою безпеки. Це моделі різних розмірів, відповідно, розраховані на різну вагову категорію клієнтів і кількість посадочних місць.

- Бамперні човни. Літній атракціон у вигляді басейну з декількома надувними човнами, що пересуваються за допомогою електроприводу. Зазвичай вони відрізняються яскравим дизайном, наприклад, виглядають як лебеді. У кожному човні 2 посадочних місця, щоб поруч з малям міг сісти батько.

- Аквазорбінг. Прозора куля з надійного матеріалу, людина заходить всередину через отвір на блискавки, потім водний атракціон герметично закривається і можна прогулятися по воді, прокручуючи його на зразок колеса. Усередині аквазорбінга не можна перебувати довше 30 хвилин.

- Суперкатапульта (блоб). Атракціон для стрибків у воду за принципом катапульти, надувний. При цьому підскочити можна на висоту до 10 метрів. Людина знаходиться на надувному матраці, інший стрибає на протилежний край з вишки і перший учасник приземляється вже у воді.
Літні атракціони
- Спортивні комплекси: надувне футбольне поле, водне поло, водний футбол, надувний острів і інше.

- Надувні аквапарки. Різновид гірок і батутів, улюблені варіанти для літнього відпочинку на воді: Гідробатут, Айсберг, Гідрокачелі. Найчастіше їх встановлюють в прибережній зоні.

Головна вимога до літніх атракціонів будь-якого типу - безпека. Тому перед початком сезону вони перевіряються ретельно на наявність пошкоджень і надійність, тільки після цього можна допускати їх до експлуатації.