Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Надувні батути з Китаю

Сьогодні підприємцям, які працюють у сфері дитячих розваг, нерідко доводиться вибирати - замовити надувні батути з Китаю або віддати перевагу європейським виробникам. Експерти радять не орієнтуватися тільки на ціну, важливо пам'ятати про низку принципових нюансів.

Надувні батути з Китаю
Зважений вибір

Щоб прийняти вірне рішення, бажано враховувати, що надувні атракціони (відповідно до призначення) бувають двох типів:

1. Для домашньої експлуатації

Це дешеві моделі, які розраховані максимум на 4-х дітей. Їх створюють з менш міцного ПВХ. Бюджетні атракціони такого типу можуть бути яскравими і привабливими, але після установки в дитячому парку або розважальному центрі вже через кілька місяців інтенсивної експлуатації дадуть збій: або втратять зовнішній вигляд, або доведеться ремонтувати розриви на швах і т.д., що на недорогому матеріалі не так просто. Зрозуміло, пошкодження можуть бути небезпечними для малюків і призвести до травм.

2. Для комерційної експлуатації (колективного використання)

Як правило, моделі другої групи не можуть коштувати менше 1200 доларів. Вони виготовляються з кращих матеріалів, які самі по собі недешеві, з урахуванням діючих норм і вимог щодо безпеки. Відомий китайський виробник надувних атракціонів для домашнього використання - марка Happy Hop, однак і в цього виробника є окрема серія комерційних батутів, більш дорогих.
Надувні батути вироблені у Китаї купити
Тим часом, практика показує, що навіть найкращий китайський батут не проживе довше 6 років. За ціною він буде максимум на 15% дешевше хорошого європейського, який може прослужити і 12 років, причому в умовах самої інтенсивної експлуатації. На жаль, усім належним критеріям надувні атракціони з Китаю відповідають дуже рідко. Втім, досвідчені підприємці запевняють, що відшукати непогані варіанти можна в асортименті китайських компаній Wolong і AOQI.

У будь-якому випадку не варто гнатися за низькою ціною. Якісний батут неодмінно себе окупить і буде служити багато років, не засмучуючи необхідністю ремонту. Крім того, можна буде продати його навіть б/у. Лагодити неякісну китайську модель, нехай найяскравішу і креативнішу, дуже проблематично, а продати потім просто неможливо.