Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Найстрашніші атракціони - фото відео огляд

За потужний сплеск адреналіну люди готові платити гроші і їхати на інший кінець світу. Приміром, туди, де є найстрашніші атракціони. Таких "лякаюючих" представників в індустрії розваг чимало, але існують і феноменальні лідери.

У Лас-Вегасі на 350 метрів височіє вежа "Стратосфера" (Stratosphere Las Vegas). Все б нічого, адже наші співвітчизники бачили і вище, припустимо, 540-метрову Останкінську. Але на оглядовому майданчику меншої американської сестри розташовується щось неймовірне - парк атракціонів. Їх усього три, зате які!
екстримальний парк атракціонів стратосфера
"X-Scream". Гойдалки "Крик" виправдовують свою назву. На краю майданчика виступає рейка, по ньому рухається вагончик. Весь жах у тому, що він несподівано застигає, виступаючи за край рейки. У відвідувачів просто немає шансів не закричати - вони можуть звалитися вниз!
Найстрашніші атракціони: X-Scream
"Вig Shot". Катапульта під назвою "Великий постріл" - щось неймовірне. На майданчику розташований 30-метровий шпиль атракціону, гості розсідаються обличчям до міського пейзажу, але насолодитися ним встигають навряд чи - з величезною швидкістю злітають вгору, відчуваючи неймовірний перевантаження, а потім "падають" вниз до вихідної точки. Страшно? Ще б!
Найстрашніші атракціони: Вig Shot
"Insanity". Карусель "Божевілля" чимось нагадає "Сюрприз" радянських часів, але виглядає вона інакше. Це гігантські "щупальця", на кінці кожного - крісло для любителя адреналіну. Атракціон обертається зі швидкістю 64 км / год, до того ж поступово розводить стріли з сидіннями та гості крутяться над 280-метровою прірвою, та ще й обличчям вниз.
Найстрашніші атракціони: Insanity
"Giant Canyon Swing". "Гігантський Каньйон" розташований з парку Гленвуд Кавернс. Атракціон встановили над урвищем, висота якого близько 400 метрів. Внизу мирно плескочуть хвилі Колорадо, але люди в окрузі чують інше - нестямні крики пасажирів, які ризикнули сісти в чотири крісла дивовижної гойдалки і тепер розгойдуються під кутом 112 градусів зі швидкістю 80 кілометрів на годину. Під ними прірва і здається, що з черговим рухом всі відправляться в небесні простори. До речі, творець "Гігантського Каньйону" Стів Беклі встиг переробити свій винахід - була встановлена ??більш довга пневматична машина і гості атракціону стали "відлітати" ще далі. Сам же розробник покатався всього раз, але був так наляканий, що повторити експеримент не вирішується. Зате із задоволенням спостерігає за тим, як страх відображається на обличчях інших сміливців. Всі вони запевняють, що 60-секундного сеансу цілком достатньо для незабутнього жаху.
Найстрашніші атракціони: Giant Canyon Swing
"The Smiler". Британський представник страшних розваг красується в парку Alton Towers. Це гірка з найбільшою кількістю витків - їх 14. Швидкість гонок по таких петель складає 85 км. на годину. Але від своїх побратимів атракціон відрізняється одним нюансом - розробляли його у співпраці з психологами, прагнучи збільшити фактор страху. Конструкцію оснастили всілякими психологічними ілюзіями і ефектами. А якщо до шаленої швидкості і неймовірних віражів додаються засліплюючі відблиски світла, моторошний регіт і лякаючі картинки, дуже важко не втратити зв'язок з реальністю.
Найстрашніші атракціони: The Smiler
Розповідаючи про найбільш страшні атракціонах, було б несправедливо не згадати і про найжахливішу кімнату страху - "Nightmares Fear Factory" ("Фабрика нічних кошмарів").
Найстрашніші атракціони: Nightmares Fear Factory
Обладнали її в Канаді, в містечку Ніагара-Фоллс. Гостей, які в темряві пробираються по моторошним лабіринтах, очікує по істині шоу, що холодить кров. Тут кричать усі. Більше того, не кожен любитель полоскотати собі нерви доходить до кінця маршруту. Багато в паніці волають кодове слово "Кошмар!" і співробітники виводять тремтящих від страху відвідувачів з похмурих коридорів на світ Божий.