Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон КІМНАТА СТРАХУ - огляд

Страх - товар специфічний, але за задоволення полоскотати собі нерви люди готові платити. Таку можливість їм надають "Кімнати страху". З кожним роком подібних атракціонів стає все більше, втім, як і способів перелякати до нестями.

Сьогодні можна купити "Кімнату страху" різної комплектації, ціни теж різняться. Класичний атракціон цього типу складається з павільйону, оформлений у відповідному стилі, набору фігур монстрів і атрибутів для спецефектів. Розміри можуть відрізнятися, існують досить великі "Кімнати страху", де відвідувачам доводиться неабияк поблукати закутками, але є і мініатюрні варіанти. Це може бути мобільний пересувний атракціон або стаціонарний. Іноді гостям пропонують надіти спеціальні стерео окуляри або проїхатися по лабіринту в електропоїзді.
Атракціон КІМНАТА СТРАХУ
Лякати гостей належить рухомим муляжах, використовуються мерці, зомбі, вампіри, привиди, кажани, скелети та інша нечисть. Для більшого ефекту подорож в напівтемряві або темряві супроводжується моторошними звуками, на зразок брязкоту заліза або завивань, різкими спалахами світла, димом. Щось страшне в будь-яку хвилину може вискочити з-за рогу, схопити за ногу або повиснути над головою. Елементи декору можна міняти, рухомі фігури комплектувати на свій розсуд, орієнтуючись на переваги клієнтів.

Звичайно, людей із залізними нервами звичайна "Кімната страху" в жах не приведе, а от вразливих точно налякає. Принаймні, так йдуть справи і з "Лабіринтом примар", розташованому в одному з двориків київського "Пасажу", і з атракціоном в Одесі. Звичайно, методи вдосконалюються, використовуються всі нові технології і новаторські досягнення аніматроніки.

Сплеск адреналіну гостям забезпечений, а от вестибулярному апарату часом доводиться нелегко. З лабіринту відвідувачі виходять похитуючись, але обов'язково з масою емоцій. Тому рішення купити "Кімнату страху" виправдане з фінансової точки зору - охочих злякатися, як показує практика, завжди достатньо. Головне, правильно вибрати місце для розміщення атракціону.