Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Ідеї ​​для бізнесу: прокат дитячих електромобілів

Прокат електромобілів - бізнес не новий, але при зваженому підході прибутковий. Як би не змінювалися віяння моди, кататися діти хочуть завжди: на велосипедах, самокатах, роликах і особливо машинках. Якщо це авто ще й виглядає круто, як у дорослих, цікаво подвійно!


Перешкоди

- Головним «проти» буде конкуренція. Прокат електромобілів з'явився не вчора і в багатьох містах ця розвага вже представлена. Якщо це так, вивчіть бізнес конкурентів і візьміть на озброєння сильні сторони їх маркетингової стратегії. Потім запропонуйте клієнтам «фішку», якої немає у інших. Наприклад, кращі моделі, більш вигідну систему абонементів, смугу перешкод та інше.
прокат дитячих електромобілів
- Приймайте до уваги сезонність бізнесу. Прокат на вулиці працює приблизно з травня по жовтень. Кількість відвідувачів залежить в тому числі від погоди. Розумно подбати про альтернативне місці, наприклад, оренду майданчика в ТРЦ. Тоді продавати послуги і отримувати прибути вдасться круглий рік.

- Підготовка документації. Необхідно отримати статус підприємця і мати сертифікат безпеки на кожен електромобіль.

Фактори успіху

- Місце. Потік клієнтів залежить від прохідності. Розмістити точку прокату можна в парку відпочинку, на набережній, в сквері з дитячими атракціонами, на огородженому майданчику перед ТРЦ, недалеко від дитячої поліклініки. Чим краще місце, тим менше витрат на рекламу. Але не виключено, що найперспективніші ділянки вже зайняті, тому доведеться проявити винахідливість.

- Моделі. Прокат машинок буде прибутковим, якщо зможете запропонувати відвідувачам цікаві моделі з експлуатаційними характеристиками вище середнього. Автомобіль не повинен ледь повзти, вибирайте електромобілі з потужними двигунами і тривалим зарядом. Зверніть увагу на моделі для дітей різного віку. Ваше завдання - виділитися на тлі однотипних конкурентів.
дитячі електромобілі
Машинки бувають на одне-два посадкових місця (тоді з дитиною прокатаэться і дорослий), з дахом і без, з педаллю гальма на місці пасажира, пультом дистанційного керування для включення і виключення живлення.

- Персонал. Співробітники, які проявляють професіоналізм і дружелюбність, збережуть вам мінімум 50% прибутку. Для початку попрацюйте з клієнтами самі. Зрозумієте всі нюанси, відповідно, ефективніше навчите і проконтролюєте працівників.

Не забувайте, що потрібне приміщення для зберігання електромобілів. Заздалегідь уточніть, чи є в вашому місті майстер, який візьме на себе їх технічне обслуговування (можливо, таку послугу надає продавець).

Ретельно продумайте рекламну акцію. Щоб розширити аудиторію клієнтів, позиціонує прокат машинок не просто як розвагу. Наприклад, влаштовуйте курси водіння для дітей. Вкладення окупаються в середньому за пару місяців. Завжди є можливість почати з кількох б/в атракціонів. Якщо справи підуть добре, розширюйте бізнес.