Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Парки атракціонів у Києві

Як провести вихідні жителям і гостям Києва? Як варіант, сходити в парк атракціонів. На щастя, у столиці їх кілька.
Парки атракціонів у Києві
Парк партизанської слави


Це місце, де дивним чином поєднуються атракціони з минулого і сучасні новинки світу розваг. Гості можуть відвідати нестаріюче "Колесо огляду", яке вперше запрацювало ще в 1982 році. Це головна особливість парку. Відкривається приголомшливий вид на лівий берег Дніпра, можна додати драйву, розкручуючи кабінку за допомогою керма. Атракціон буде працювати навіть для єдиного відвідувача. Дитячий квиток обійдеться в 15 гривень, дорослий коштує 20.

У парку є "Автодром", розвага для автомобілістів "Світлофор", "Веселі гірки", "Північне сяйво", більш сучасний водний атракціон "Лебедине озеро" і кілька батутів. Квитки коштують 10-20 гривень.

Парк "Перемога"

Знаходиться біля станції метро "Дарниця", недалеко від "Дитячого Світу", тому діти можуть поєднати всі задоволення. У цьому парку більш сучасний і різноманітний набір атракціонів, всього їх близько 19.

За 15 гривень можна покататися на потязі "Вестерн" або "Стріла". За ту ж суму діти можуть, наприклад, покататися на ланцюгових каруселях або досліджувати лабіринт "Джунглі". Відвідування автодрому, який розрахований на двомісні автомобілі, "Лупінга" і "Російських гірок" обійдеться всього в 20 гривень. Крім того, є розвага, яку ми звикли частіше бачити на курортах. Це "Водяні кулі", герметична силіконова сфера, наповнена повітрям. Людина всередині такої кулі може випробувати себе в ролі білки в колесі або просто повеселитися від душі на воді, залишаючись у безпеці.

Час роботи парку "Перемога": вихідні та свята - 11.00 до 21.00, будні - 15.00 до 20.00.

Гідропарк

Гідропарк - лідер столиці, саме тут атракціонів найбільше, але і ціни вищі. Правда, гостям запропонують більш сучасні варіанти для розваги: "Стінг", "Центрифугу", "Автодром", "Божевільну лавочку", батут та інші.
Сама недорога качеля в Гідропарку - 15 гривень, квитки на більшість коштують 20-45. Є популярна "Лазалка" для дітей (40 гривень у будні, 50 у вихідні) і дорослих (80-120 гривень).

Працює парк з 10.00 до 22.00.

Голосіївський парк

У парку можна знайти каруселі з радянської колекції і навіть справжні раритети. Особливість місця - спрямованість винятково на дітей, які обожнюють на чомусь їздити.

Малюкам із 3-х років запропонують покататися на паровозиках, веселих гусеницях, корабликах. Ті, кому ще не виповнилося 11, можуть попустувати на батуті. Є й колесо огляду для малюків до 8 років - "Сонечко". Аналогічне обмеження за віком пасажирів встановлено і для "Качиного паровозика". Ціни цілком доступні - 5-15 гривень.

Голосіївський парк чекає гостей з 11.00 до 21.00 щодня.

Парк "Нивки"

Вже котрий рік поспіль у цьому парку обіцяють здійснити реконструкцію. Поки цього не сталося, гостям пропонують все той же "радянський набір": ланцюгова карусель, "Ромашка", батути і тир. Відсутність сучасних атракціонів компенсується чудовим ландшафтом і наявністю відмінних спортивних майданчиків для дітей і дорослих. Колись тут розміщувалися дачі та угіддя високопоставлених осіб.

Вартість відвідування атракціонів парку "Нивки" 5-10 гривень. У понеділок і вівторок парк не працює, в інші дні з 11.00 і до 20.00.