Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Китайські виробники атракціонів

Китайські виробники атракціонів - як вибрати та купити


КНР вдалося зробити неймовірне - за відносно короткий період країна досягла небаченого економічного зростання. Сьогодні товари з Піднебесної користуються чималим попитом, причому однією з ключових причин такої популярності є низька ціна. Атракціони з Китаю не виняток.

Не можна сказати, що в країнах СНД ця ніша абсолютно пустує, є кілька великих фабрик і менш відомих компаній. Крім того, потрібну модель завжди можна купити в Європі. Однак якщо необхідно заощадити, виручають саме китайські виробники атракціонів.

Якість китайських атракціонів

Ще недавно атракціони китайського виробництва асоціювалися з низькими цінами і аналогічною якістю. Купуючи такі товари, підприємці повинні були усвідомлювати, що європейський аналог прослужить набагато довше. Особливо погана слава переслідувала комплектуючі «made in China», наприклад, насоси для батутів, такі речі могли прослужити лічені місяці.
Китайські виробники атракціонів
За останні кілька років ситуація почала повільно, але все-таки змінюватися в кращий бік. Можливо, причина в щедрому фінансуванні або китайські виробники почали усвідомлювати, що мало отримати одне-два замовлення, важливо утримати клієнта. Відшукати атракціон прийнятної якості все ще непросто, але вже цілком реально. Крім того, можна виготовити потрібну модель на замовлення. Правда, потрібна низка попередніх переговорів, щоб донести свої вимоги (найчастіше це досить складно), а підсумкова вартість може зрівнятися з ціною атракціону з Європи.
Китайські виробники атракціонів - як вибрати та купити
У атракціонів, які можна купити в Піднебесній, є ще одна величезна перевага - в плані креативності китайці здатні здивувати. Вони не бояться експериментувати і представляють неймовірні новинки. Не всі дебютні моделі приживаються, але дещо справляє враження на користувачів і стає популярним. Практично всі китайські моделі дуже яскраві, помітні і ефектні.

Поради як вибрати атракціон з Китаю

Китайських виробників атракціонів досить багато. Щоб розібратися, з ким варто мати справу, краще ознайомитися з відгуками на ресурсах, присвячених торгівлі з Китаєм. Ще краще відвідати одну зі спеціалізованих виставок, які щорічно проводяться в Піднебесній, в т.ч. за сприяння Асоціації Парків і Виробників атракціонів. наприклад:


- Міжнародну виставку індустрії тематичних парків і атракціонів (Гуанчжоу);
- Виставку атракціонів, паркового і розважального устаткування (Пекін);
- Азіатську виставку атракціонів, паркового і розважального устаткування (Пекін).
Поради як вибрати атракціон з Китаю
На подібних заходах завжди можна ознайомитися зі зразками продукції, обговорити з виробниками нюанси якості та налагодити співпрацю без посередників. Ще одна порада: щоб звести ризики до мінімуму, перед придбанням атракціону варто ознайомитися з основними вимогами. Наприклад, для надувних моделей важливе значення має норма ваги, властивості матеріалу і міцність швів.