Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Мобільний кінотеатр - кіно на колесах

"Якщо ви не йдете в кіно, кіно йде до вас!". Ці слова якнайкраще визначають суть мобільного кінотеатру. У звичний кінозал потрібно їхати, купувати квитки (яких може ще й не вистачити), та й взагалі нікого ним уже не здивуєш. Інша справа кіно на колесах. Воно з легкістю може опинитися в епіцентрі уваги, стати вдалою пропозицією для відпочиваючих городян і вигідним бізнесом для власника.
Мобільний кінотеатр
Мобільний кінотеатр - це перевірений варіант, який приносить гарний прибуток. Відмінно підійде для невеликого населеного пункту. Існує досить багато модифікацій: на базі автомобіля "Газель", "Купава", інших марок авто. Місткість коливається від 4 до 8 осіб. Для повнометражного кіно це мало, а от для перегляду вражаючих роликів у форматі 5D і т.п. - Саме те, що потрібно. У фургоні на спеціальній платформі розміщуються посадочні крісла, відеопроектори, система відтворення зображення, пристрої для спецефектів, аудіосистема і савбуфер. Комплектація і ціна мобільного кінотеатру залежить від конкретної моделі.

Переваги мобільного кінотеатру:

- Можливість охопити безліч малонаселених пунктів;
- Швидка окупність (6-8 місяців);
- Можна швидко перевезти кінотеатр в більш жваве місце;
- Не потрібно платити за оренду зали;
- Кінозал на колесах працює абсолютно автономно;
- Є можливість встановити систему відеоспостереження та обладнання для збору статистики, щоб налагодити дистанційний контроль.

Кінотеатр на колесах можна використовувати для організації сеансів в школах, дитячих садах, на ярмарках, всіляких заходах, можна налагодити співпрацю з івент-агенствами. Але головним джерелом доходу, як стверджують вже працюючі у цій сфері підприємці, завжди залишаються свята в місті, селищі і селі. У хорошому настрої мало хто пройде повз мобільного кінозалу з яскравим дизайном. Зазвичай перед входом вибудовується черга бажаючих потрапити всередину. Звичайно, величезну роль відіграє реклама та вміння оператора залучати користувачів.