Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Контроль виручки на атракціонах

Актуальною проблемою для будь-якого розважального центру стає контроль виручки на атракціонах. Експерти стверджують, що навіть дрібним підприємцям варто приділити час вибору оптимальної моделі устаткування, що дозволяє вести точний облік відвідувачів і оплачених квитків.

У чому переваги контрольних систем

Налагодивши контроль за надходженням виручки, підприємець позбавляє себе зайвого клопоту, а також інвестує в успішний розвиток бізнесу. У підсумку шанси щодня втрачати прибуток через несумлінних працівників або допущених ними помилок зводяться до мінімуму, легше прийняти обгрунтоване рішення у разі спірних моментів.
Контроль виручки на атракціонах
Крім того, з'являється можливість віддаленого моніторингу фінансових показників як майданчика загалом, так і кожного окремого атракціону. Власник може використовувати дані для маркетингового аналізу, щоб добитися більшої прибутковості бізнесу.

Як показує практика, завдяки більш якісному та швидкому обслуговуванню клієнтів обсяги грошових надходжень збільшуються мінімум на 30%.

Як працює система контролю

Одиночні атракціони, наприклад, силоміри, зазвичай оснащують простими вбудованими системами контролю. Для цілісних розважальних комплексів є сенс не економити і встановити більш складне автоматизоване обладнання, це дозволить контролювати продаж квитків (виручку) і доступ до атракціонів. Їх оснащують турнікетами, розміщують стійки реєстрації та мобільні термінали для акумуляції даних, забезпечують інтегровану систему відеоспостереження.
Контроль виручки на атракціонах камери
Дані з усіх пристроїв передаються за допомогою спеціалізованих контролерів і зберігаються у вигляді єдиної бази на центральному сервері. Адміністратор (наділений правами) може контролювати надходження виручки в онлайн-режимі, переглядаючи інформацію про кількість відвідувачів кожного атракціону, і оцінювати відповідність дій працівників встановленим регламентом.

Сучасна апаратура для контролю відвідуваності атракціонів і отриманої виручки адаптована для безпроблемної експлуатації під відкритим небом, функціонує при будь-яких погодних умовах.