Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Надувний стадіон - огляд

Надувний стадіон - один з найоригінальніших варіантів пневмоатракціонов. Моделі такого типу можуть вдало урізноманітнити дозвілля. Якщо м'які гірки і "скакалки" дітям вже добре знайомі, повз такої незвичайної пропозиції вони точно не пройдуть.

Надувний стадіон
Ще однією перевагою цього атракціону можна вважати його мобільність. Він дозволяє зіграти у футбол навіть там, де не передбачено спеціальне поле: в кемпінгу, на пікніку, під час проведення дитячого свята, розважального заходу як в приміщенні, так і на вулиці. Зводиться м'який стадіон дуже швидко, легко демонтується і особливі вміння не потрібні. Надувається автоматично, для цього знадобиться спеціальний нагнітач повітря (компресор), який функціонує від звичайної електромережі.

У складеному вигляді атракціон поміститься в будь-яке авто, без участі спеціальної техніки для монтажу та перевезення. Компанії-виробники використовують міцні матеріали (наприклад, POLYMAT і PLASTICOTTA), що витримують підвищені навантаження і навіть перепади температур.
Надувний стадіон фото
Якщо конкуренти переситили ринок всілякими традиційними батутами, можна зробити вдалий хід на випередження - купити надувний стадіон. На яскравому футбольному полі відвідувачам представиться можливість просто попустувати або влаштувати командні змагання з урахуванням забитих голів. Крім того, розвага абсолютно безпечно, на м'якій поверхні неможливо збити коліна або вдаритися. Ціна на цей популярний атракціон цілком доступна і, як підтверджує практика використання, витрати окупаються досить швидко.