Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Огляд атракціону РОДЕО (Механічний бик)

"Родео" (Механічний бик) гарантовано принесе відвідувачам незабутні відчуття екстриму, а власнику - дохід. Колись подібні пристрої використовували виключно для підготовки до змагань з родео, але адаптований варіант став доступний в якості розваги, яка вже встигла стата популярною.

У кожному чоловікові живе інстинкт мисливця і завойовника, та й більшість представниць прекрасної статі теж не проти повеселитися і випробувати свою спритність, ненадовго перевтілившись у ковбоя. І якщо підійти до справжньої тварини мало хто ризикне, в цьому випадку небезпеки немає. Бик механічний, працює від електродвигуна з регульованою швидкістю і тільки імітує їзду. Але азарт, який супроводжує спроби осідлати його, цілком реальний.
Огляд атракціону РОДЕО (Механічний бик)
Атракціон монтується на рівному майданчику, приблизно 5,5 на 5,5 метрів. Процес установки займе близько 40 хвилин. Для роботи "Родео" буде потрібно підключення до 220 В, можливо, наявність генератора. Конструкція витримає вагу близько 120 кг, є кілька програмованих режимів різного рівня складності, джойстик для управління, швидкість хитання і обертання бика можна коригувати.

Правила прості - наїзник повинен протриматися на механічному бику як можна довше. Оператор контролює процес і може підібрати оптимальні настройки для кожного відвідувача. Більш досвідченим цікавіше випробувати високу швидкість, новачкам підійде повільний режим. Так що взяти участь у цій розвазі можуть не тільки дорослі, а й маленькі сміливці. Це абсолютно безпечно - м'яка поверхня батута захистить від ударів і травм. Щоб черговому ковбою точно не довелося нудьгувати, процес приборкання бика супроводжується заводними мелодіями.
РОДЕО (Механічний бик)
Встановити "Родео" можна як у приміщенні (мінімальна висота стелі в межах 3-х метрів), наприклад, розважальному центрі та клубі, так і на свіжому повітрі, припустимо, на набережній або в парку. Підраховано, що за день бик може прокатати до 200 наїзників, тому окупається він досить швидко.

Купити атракціон РОДЕО (Механічний бик) Ви можете у нас на сайті у відповідному розділі - ми є офіційними представниками виробника і здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.