Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Як називається парк атракціонів у Санкт-Петербурзі

Це питання часто задають гості Північної столиці, які чули про такий чудовий парк, але не знають що це і де. Називається він "Диво-острів", а знаходиться на Крестовському острові.

"Диво-острів" - парк під відкритим небом. Створювали його, дотримуючись поширеного в Європі принципу, розділивши всю територію на тематичні зони. У результаті вийшло дуже вдале рішення. Гості можуть відчути себе сміливими ковбоями на Дикому Заході, потім здійснити подорож до підніжжя величних гір Анд, потім спокійно прогулятися по романтичному острову, де їх очікують водні розваги, а потім ще і битися з мешканцями космосу як у знаменитому фільмі "Зоряні війни".
логотип парка атракціонів Диво-острів
Вхід для гостей безкоштовний, платять тільки за квитки на атракціони. Їх тут настільки багато, що спосіб розважитися знайде кожен. Для самих маленьких гостей є веселий паровозик "Чух-чух", дитячий картинг, всілякі гойдалки, класичні каруселі і "Весела пружинка". На окремому майданчику з м'яким гумовим покриттям малюків очікують "лазалкі", дитячі будиночки, шведські гірки. Влітку дітей тут розважають аніматори - клоуни і персонажі з знаменитих мультфільмів. Крім того, в парку працюють найкращі в місті майстра з аквагримом.

Для відвідувачів постарше встановили російські гірки (хоча ми звикли називати їх американськими), величезне "Колесо огляду", щоб насолодитися краєвидами міста. Не залишили без уваги і екстремалів, багато приїжджають сюди здалеку, адже в цьому парку є і "Катапульта", і "Шейкер", і "Бустер", і "Вільне падіння". Відносно недавно встановили атракціон "П'ятий елемент" та "Ракету". Її створювали австрійські фахівці тільки для "Диво острова", іншого такого примірника немає у всьому світі. У тематичних кафе парку часто відзначають дні народження та інші урочисті події. У кожному випадку можна замовити відповідний сценарій свята.

Особливу увагу приділяють безпеці і якості всіх атракціонів. Кожен з них відповідає світовим стандартам, обов'язково проходить необхідну сертифікацію з видачею паспорта та сервісної книжки. Щоденне завдання інженерно-технічної служби включає контроль і регламентні роботи перед тим, як атракціон буде допущений в експлуатацію. Взимку в парку проходить масштабна ревізія і ремонт. Потім для атестації запрошують незалежні експертні організації з Росії та інших країн, тільки потім оголошують сезон розваг на "Диво-острові" відкритим.