Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Принцип роботи аерохокея

Аерохокей - парна гра. Кожен суперник намагається якомога швидше потрапити шайбою у ворота іншого і не дати їй потрапити в свої. Цю розвагу в кінці 1960-х винайшли американські інженери з Маскігона. Вже в 1972 в США налагодили масове виробництво столів, біт і шайб для нової захоплюючої гри, а незабаром організували Асоціацію аерохоккея і стали проводити масштабні турніри.

З тих пір практично нічого в пристрої і зовнішньому вигляді оригінального обладнання не змінилося. Стіл нагадує звичайний, але з гладкою поверхнею, захисними бортиками і щілинами на протилежних сторонах, які виконують роль воріт. Під ними розташований спеціальний отвір, через нього забита шайба знову повертається у розпорядження гравця. Кожен учасник перед початком гри отримує биту з ручкою, її форма може відрізнятися, але зазвичай цей аксесуар (як і шайбу) виготовляють з пластику.
Принцип роботи аерохокея
Що стосується унікального ковзання шайби по ігровому полю, такого ефекту розробникам вдалося досягти завдяки оригінальному механізму. Вся поверхня покрита мініатюрними дірочками, повітря циркулює в цій системі, тертя зменшується, а швидкість гри збільшується. Здається, що шайба ширяє над поверхнею - це дія повітряної подушки.

Аерохокей працює на основі електроніки. Вона управляє компресором, який і відповідає за нагнітання повітря. Контроль за кількістю забитих шайб забезпечує електронний пристрій підрахунку, підсумок демонструють оптичні датчики. На столах комерційного типу встановлюють надійні електрозамки для блокування шайби всередині столу після того, як гра завершиться. Азарт учасників підтримує звуковий супровід.

Правда, виробники деяких моделей вирішують заощадити. Вони відмовляються від традиційної системи повітряного тиску і обмежуються просто ідеально гладкою поверхнею, як правило, пластиковою. Купити аерохокей такого типу можна в рази дешевше і потім витрачати менше грошей на його ремонт. По суті, це вже не класичний зразок, діючий на основі циркуляції повітря, але ігровий процес аналогічний.