Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Автомат для виробництва попкорну - огляд

Автомат для виробництва попкорну здатний перетворити звичайні кукурудзяні зерна в апетитні повітряні ласощі. Експлуатувати його можна як у приміщенні, припустимо, в кінотеатрі, торговому центрі, розважальній зоні, так і поза - у парку, виїздній торговій точці, будь-якому іншому місці масового гуляння.

Обладнання для виробництва попкорну являє собою контейнер з панеллю управління, міцним каркасом, стінками з загартованого скла і підігріваючим нержавіючим дном, де підсмажений попкорн складається ароматної гіркою і зберігається теплим. Під куполом на важелях підвішується невеликий казан з нержавіючої сталі, куди завантажуються зерна кукурудзи (обсяг відрізняється для кожної конкретної моделі). Бічні панелі контейнера можуть бути знімними , верхня кришка оснащується ефектним підсвічуванням.
Автомат для виробництва попкорну
Існує безліч моделей, які різняться і дизайном, і продуктивністю. Можна купити автомат для виробництва попкорну, який встановлюється на стіл. Компактне обладнання за годину виготовить приблизно 2,5 кілограма попкорну, вага апарату - в межах 15-20 кілограм. Моделі з більш об'ємним котлом вироблять 3-8 кілограм готового продукту, іншими словами, в середньому близько 300 порцій на годину. Для розміщення досить площі 1 на 1,5 кв.м.

У кожному разі, знадобиться джерело живлення і присутність оператора, який буде підтримувати процес і продавати готовий попкорн. Крім того, потрібен витратний матеріал: зерна кукурудзи спеціальних сортів, рослинне масло (кокосове, соєве, соняшникова олія або пальмова олія), солодкі, солоні і інші смакові добавки, паперові пакети, конуси і склянки для розфасовки. У комплекті до апарату зазвичай поставляється інструкція з детальним описом технологічного процесу приготування.

Якщо зробити бізнес-ставку на автомат для виробництва попкорну, ціна устаткування окупиться досить швидко. Він компактний, мобільний, гранично простий у роботі, завжди користується попитом, а тому відрізняється рентабельністю: за оцінками експертів при правильному підході приносить до 300-700 % річних.