Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Дитячі розважальні автомати

Дитячі розважальні автомати - це саме той затребуваний сегмент ринку, який зараз активно розвивається. І абсолютно немає підстав припускати, що цей прогрес зупиниться в найближчому майбутньому, перспективи очевидні.
симулятор гонок
Все просто. Якщо ще років 10 тому діти могли задовольнятися звичайними іграми, сучасні пропозиції настільки різноманітні й дивовижні, що пройти повз неможливо. У будь-якому парку, розважальному центрі, супермаркеті або готелі є, як мінімум, 1-2 автомата для дітей. І неважко помітити, що біля будь-якого з них завжди товпляться цікаві маленькі глядачі.

Це можуть бути:

- Симулятор гонок (звичайні траси, гонки в космічному просторі тощо);

- Автомати зі стрільбою (тир, полювання на тварин і птахів, снайперська стрільба, баталії в космосі, війна з трансформерами і багато іншого). Є "парні" моделі, що дозволяють постріляти разом з другом, братом чи навіть батьком;

- Спортивні симулятори (силоміри, міні-боулінг, баскетбол, калатушки та інше);

- Музичні автомати (наприклад, можна танцювати, натискаючи ногами в ритм на спеціальні клавіші танцполу);

- Аерохокей (невеликий стіл у вигляді хокейного поля, грати можна з друзями).

Як видно, тематика дитячих розважальних автоматів неймовірно різноманітна: можна полювати, танцювати, стріляти, поганяти на машині, демонструючи неймовірні віражі, кидати предмети, проявляючи влучність, брати участь в космічних баталіях. Є автомати, які запропонують відео пригоди, є варіанти, засновані виключно на механічних діях.

У кожному разі, ігровий автомат для дітей переслідує дві функції: розважальну та розвиваючу. Позитивні емоції - це не просто веселощі, дитина розширює кругозір і отримує нові враження. Крім того, так у дітей розвивається і вдосконалюється спритність, моторика, уважність, наполегливість, влучність, музичний слух і швидкість реакції.
Дитячі розважальні автомати
У більшості випадків оплата здійснюється жетонами, а щоб заохочувати маленьких гравців за кожен сеанс їм видають певну кількість квитків, які потім можна міняти на невеликі призи. Якщо правильно підібрати набір моделей для ігрової зони, успіх серед відвідувачів гарантований. Власники автоматів не тільки швидко окупають всі вкладення, але можуть розраховувати на стабільний дохід.