Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Надувні атракціони на снігу

Відмінно провести час можна при будь-якій погоді. Очевидний тому доказ - надувні атракціони на снігу. Навіть взимку з такими яскравими моделями не буде холодно і нудно.
Надувні атракціони на снігу
Універсальні пневмовироби, припустимо, окремі моделі батутів та гірок, можна експлуатувати в будь-який час року. Але спеціальні пропозиції для зимового відпочинку не поступаються річним по креативності. Big Air Bag стане відмінним трампліном для любителів сноубордингу та фрістайлу. Надувні фігури створять атмосферу новорічних свят та зимової казки. Але головне, можна кататися на снігу, для цього виробники випускають всілякі зимові банани і зорби, тюбінги одиночні і подвійні, сани-ватрушки. Всі моделі оснащені зручними ручками для управління і комфортної їзди, крім того, радують око яскравим дизайном.

Надувні атракціони на снігу:

- Абсолютно безпечні, батьки можуть не переживати, що дитина вдариться об металевий каркас, що, на жаль, трапляється при їзді на традиційних санях;

- Відрізняються підвищеною міцністю, оскільки призначені для експлуатації при знижених температурах;

- Навіть в лютий мороз не втратять еластичності, а герметичність швів не порушується;

- Створюються з ідеально гладкою поверхнею, яка буде бездоганно ковзати навіть на пухкому снігу;

- Витримують підвищені навантаження і інтенсивну експлуатацію, стійкі до зносу і зберігають яскравість кольорів;

- Дуже зручні в експлуатації, їх можна з легкістю підняти і перенести.
сани-ватрушки
Надувні атракціони на снігу можуть стати вигідним бізнесом. По-перше, хто ж відмовиться прокотитися на таких яскравих і безпечних транспортних засобах, попитом вони користуються завжди. І якщо правильно вибрати місце, не перенасичене аналогічними пропозиціями конкурентів, нестачі в клієнтах не буде. По-друге, для їх зберігання не знадобиться ні особливих умов, ні багато місця. Такі мобільні вироби встановлюються за лічені хвилини, потрібен всього лише звичайний насос. Активний відпочинок напевно сподобається і дітям, і дорослим. А якщо нанести на пневмоконструкції логотип своєї фірми, можна заодно провести ефективну піар-компанію.