Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон "Збий банки" - огляд

Рідко парк або ярмарок обходиться без призових розваг. Саме до цієї категорії належить атракціон "Збий банки". У нього кілька модифікацій, кожен власник може вносити власні нюанси і коригувати правила. Але суть залишається незмінною - людині потрібна влучність, за яку дають приз. Атракціон популярний у багатьох країнах, наприклад, він щороку приваблює натовпи відвідувачів на Різдвяному ярмарку у Гайд-парку (Великобританія). 


Розвага "Збий банки" особливо дохідний влітку, а якщо використовувати її на курорті або в туристичному населеному пункті, прибуток буде ще більшим. У звичайному місті підійде парк, набережна чи будь-яке місце, де збирається багато відпочиваючих.
Атракціон Збий банки
Встановлюється звичайна торгова палатка (каркас з металевих прутів обтягається брезентом або матеріалом з вологовідштовхувальними властивостями). Орієнтовна довжина намета - до 14 метрів. У дальньому кінці біля задньої стінки ставлять стіл, він може бути з чого завгодно: дерево, пластик, метал. Головне, стіл повинен бути стійким. На ньому розміщують піраміду з порожніх бляшанок, припустимо, від кока-коли або пива. На відстані 5-10 метрів біля входу малюють межу.

Відвідувач стає на відмітку і отримує кілька тенісних кульок, зазвичай 3-5 штук. Його завдання за відведений кількість кидків збити всі банки на столі. За успішне виконання "стрілок" отримує приз: м'яку іграшку, коробку цукерок, пиво і т.д. Заздалегідь варто запастися призами для людей різної статі і вікових категорій.

Є ще один варіант: збивати піраміду з банок людині доводиться легкою подушечкою, що можливо, але непросто. Чим більше банок він збив - тим цінніше приз. Часто атракціон "Збий банки" оформляють у вигляді тиру. Банки розміщують не пірамідою на столі, а на стелажах. Відпочиваючі стріляють по них як у справжньому тирі. Всього надається 10 пострілів, після чого стелаж повинен залишитися порожнім (просто потрапити в мішень недостатньо), а людина забирає нагороду. Забороняється стріляти по діагоналі. Для такого атракціону потрібний підвищений контроль з боку оператора.

Тир завжди популярний, а оскільки цей атракціон є його аналогом, охочих перевірити влучність завжди достатньо. Здається, вцілити просто, але насправді приз забирають далеко не всі. За можливість спробувати збити банки ціна може бути різною, наприклад, 15-25 українських гривень або близько 100 російських рублів, все залежить від власника. Для роботи атракціону буде потрібно намет, стіл (стелажі), різні дрібниці, призи. Крім того, потрібно сплатити оренду і зарплату оператора.

Важливо правильно вибрати місце для роботи атракціону і заручитися допомогою працівника, який вміє надихати публіку на азартне випробування. Тоді початкові вкладення окупаються досить швидко.