Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Екстремальний атракціон РОГАТКА - огляд

Класична екстремальна "Рогатка"


Атракціон "Рогатка" за принципом роботи схожий з ровагою "Катапульта". Сучасна паркова модель відноситься до розряду екстремальних. Вперше така розвага стала доступно відпочиваючим в 1995 році, з'явилася вона в результаті доопрацювання банджі-джампінгу. З часом атракціон модифікувався, але базова комплектація залишилася незмінною.
Екстремальний атракціон РОГАТКА
"Рогатка" складається з двох веж, надійно встановлених на землі, і пружних канатів, прикріплених до верхівки кожної з них. У центрі кріплення для людини. Коли пасажир займає своє місце, спеціальний механізм призводить канати в дію, вони натягуються, а потім величезна рогатка "вистрілює" сміливця в повітря. Після вражаючих ривків пружинисті канати послаблюються, пасажир повертається на стартовий майданчик.

Висота польоту залежить від габаритів атракціону. Поширені варіанти, які часто розміщують в зонах відпочинку, досягають 15-30 метрів у висоту. Є двомісні моделі, в таку "Рогатку" можна сісти з товаришем. У Харкові встановлено атракціон 40-метрової висоти, виготовлений в Італії, який швидко завоював статус найпопулярнішого в місті.

Як відзначають власники парків, ця модель, як багато інших екстремальних атракціонів, гарантовано збільшує відвідуваність розважального майданчика. Ціна "Рогатки" доступна не всім, це не тисячі, а десятки тисяч доларів. 30-метровий варіант коштує в межах 80 000 USD. Але і вартість квитка вища, ніж на сімейні або дитячі атракціони, в середньому не менше 10 USD. Сеанс триває близько 5 хвилин, неважко прорахувати окупність моделі - вона не розчарує. Любителі екстриму знайдуться в будь-якому парку, особливо на курортах в літній час.