Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціони: танцювальний апарат - огляд, відгуки, ціна

Танцювальні апарати все частіше можна спостерігати в кінотеатрах, ТРЦ і розважальних центрах. Судячи з того, як захоплено діти і навіть дорослі намагаються встигнути за ритмом, гра і правда цікава. Вона піднімає настрій, допомагає розім'ятися і поліпшити швидкість реакції.


Пристрій і принцип роботи танцювального апарату

Будь-який танцювальний автомат є аркадним. Це корпус - коробка з вмонтованим великим екраном (раніше застосовувалися виключно CRT-варіанти, сьогодні використовують плазмові). Крім цього, обов'язково вбудовані колонки і передбачена програмно-апаратна начинка.
танцювальний апарат
Відвідувач стає на танцювальну платформу, вона розміщена на підлозі приблизно на відстані 1-2 метрів від екрану. На екрані під заводну мелодію з'являються стрілки, що вказують на напрям руху: вниз, вправо, вліво і вгору. Коли вони збігаються з напівпрозорим трафаретом на моніторі, гравець повинен встигнути натиснути ногами відповідні кнопки на панелі.

Такий танець виглядає кумедно і розвага дійсно весела, але може припинитися в будь-який момент. Для кожного гравця відображається шкала життя. Якщо людина допустила помилку, її рівень зменшується, якщо встиг натиснути правильно - зростає. Як тільки відмітка досягне нуля, гра буде припинена. Той, хто впорався і протримався до закінчення мелодії, проходить на наступний рівень.

Танцюючим на платформі автомата доступно два стилі гри: "Фрістайл" та "Технічна гра". У першому випадку гравці намагаються запам'ятати послідовність стрілок і сконцентруватися на танці. Деяким вдається продемонструвати хореографію, артистизм і навіть парні номери. Але більшість відвідувачів все-таки грають у технічний варіант, просто намагаючись не допускати промахів і вчасно натискати стрілки на панелі.

Історія та види танцювальних апаратів

Ідея поєднати танці та віртуальні комп'ютерні ігри вперше матеріалізувалася завдяки японцям, фахівцями компанії "Konami". Вони створили апарат Dance Dance Revolution (DDR) з платформою і кнопками руху. Апарат моментально став популярним в Японії, а через деякий час завоював прихильників в Європі та США.
танцювальний апарат - огляд, відгуки, ціна
Коли в конкурентну боротьбу вступили корейці, з'явився клон, створений за японською концепцією, - модель Pump It Up (PIU) компанії "Andamiro". Але на платформі було вже не 4 кнопки, а 5, панелі сформували Х-подібний перетин. Гравцям запропонували вибирати трек, режим гри, швидкість, модифікатори, причому зробити це ногою - кнопки розміщені на платформі. Pump It Up більш лояльний до танцюристів, можна пройти складні рівні, навіть неідеально потрапляючи в стрілки.

Наступною новинкою стала модель компанії "Roxor Games". Танцювальний апарат In The Groove (ITG) відрізняється платформою з розділеним на 9 частин падом, 4 з них розташували хрестоподібно. Режими гри складніші, але цікавіші.

Сьогодні можна купити танцювальний апарат будь-якої модифікації - їх багато. Встигли випустити Pump It Up Pro, Pump It Up Zero, Pump It Up Exceed2, In The Groove 2 та інші цікаві моделі. Нерідко шанувальники цих атракціонів стають організаторами фан-клубів і влаштовують масштабні змагання, що нагадують танцювальні чемпіонати.