Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Опис автомата БУЛЬДОЗЕР

Автомат "Бульдозер"


Апарат відноситься до категорії призових. З'явився він відносно недавно, але вже встиг завоювати популярність і продемонструвати швидку окупність. По суті, це нова версія старої доброї "Кран-машини", цікавіша і сучасніша. Особливо радує співвідношення функціонал / якість і доступна ціна автомата "Бульдозер".

Пристрій

Управління гранично просто, з правилами гри розбереться навіть дитина. Нижній блок оснащений купюропріємником (або жетоноприймач) і панеллю керування. Там розташовані дві кнопки, з їх допомогою користувач направляє маніпулятор - човник, який можна переміщати. Для видачі призів на передній панелі передбачена осередок. У верхньому блоці за прозорим склом розміщені бокси з призами, на лицьовій частині кожного боксу є отвір для маніпулятора.
Автомат Бульдозер
Щоб зловмисники не змогли дістати призи з верхнього блоку, передбачено спеціальний пристрій. Він спрацьовує при найменшому нахилі апарату, система блокується і витягти що-небудь просто неможливо, до того ж включається сигналізація. Виробник подбав і про антивандальне виконання елементів.

Для роботи потрібно підключення до мережі живлення 220 В. Автомат оснащений вбудованим капсульним дозатором для видачі бонусних призів. Частоту видачі можна регулювати. У перервах між ігровими сесіями "Бульдозер" приваблює користувачів музичним супроводом.

Принцип роботи

Натискаючи та утримуючи кнопки на панелі, гравець керує маніпулятором, встановленим на електричному механізмі всередині верхнього блоку за склом. Рух можливо у двох площинах: по горизонталі і вертикалі. Якщо вдасться потрапити прямо в отвір боксу з призом і виштовхнути його, предмет потрапляє в клітинку нижнього блоку і нагороду можна забирати. Гра гранично проста, тому спробувати дістати вподобаний приз можуть і діти від 6 років.

Купити автомат "Бульдозер" можна не тільки для розважальної ігрового майданчика. Як показує практика, апарат успішно працює і в одиночному режимі, Його встановлюють будь-якому багатолюдному місці: клубі, вокзалі, парку, кінотеатрі, торговому центрі, супермаркеті і навіть звичайному магазині.