Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Як вибрати якісний відеосимулятор

Сьогодні діти стають все вимогливішими до розваг і дійсно прибутковим стане ігровий автомат, який зможе їх здивувати і захопити. До числа таких атракціонів відносяться відеосімулятори, що дозволяють управляти віртуальною реальністю. При цьому використовуються всілякі пристрої, що імітують справжні: кермо, автомат, дошка для серфінгу і т.п. Щоб апарат не розчарував відвідувачів і власника, важливо знати, як вибрати якісний відеосимулятор.


Нюанси вибору

Моделей відеосимуляторів надзвичайно багато. Проте їх можна розділити на кілька великих категорій і для кожної є свої критерії вибору. Перш за все, оцініть оформлення корпусу - апарат повинен бути яскравим і виглядати заманливо (всілякі «навороти» тільки вітаються), це перше, на що звернуть увагу діти. Що ще важливо?

1. Імітація автогонок:

- Це можуть бути гонки на авто, мотоциклі, катері і навіть космічному апараті. Зверніть увагу на розмір екрану, чим він більший, тим реалістичніше буде ефект присутності на дорозі.
Як вибрати якісний відеосимулятор гонки
- Платформа може бути фіксованою або рухомою (Motion). У другому випадку можна розраховувати на велику популярність апарату, дитина зможе відчути переміщення в різних напрямках. При цьому рухи повинні бути різкими в міру, без неадекватних стрибків. Для передачі ефекту вібрації під сидінням розташовують сабвуфер.

- Важливим чинником є ​​безпека, уточніть цей момент у продавця. У деяких моделях вбудовані спеціальні датчики для ніг, якщо гравець виходить, рух припиняється.

- Наступний нюанс - якість і реалістичність графіки. Відмінно, якщо є можливість вибирати модель автомобіля (в деяких апаратах до 12 варіантів) і трасу (міські вулиці, бездоріжжя, вода, фантастичні ландшафти і т.д.). Іноді використовується «перенесена реальність» з популярного кінофільму, наприклад, «Форсаж».

- Симулятор гонок - самі «всевікові» апарати, з величезним задоволенням поганяють і діти, і дорослі. Спробуйте його в справі самі, сидіння має бути зручним, щоб відкривався повний вид на екран, а віддача на кермі помірною. Якщо хочете збільшити прибутковість і внести змагальний момент, вибирайте моделі, розраховані на двох.

2. Імітація стрільби:

- Дуже популярні автомати, краще вибирати з великим проекційним екраном. У якісному симуляторі графіка максимально точна, з промальованими деталями. Платформа може бути статичною або рухливою, на відміну від гоночних симуляторів, це не відіграє ключову роль.
Як вибрати якісний відеосимулятор стрільба
- Зброя повинна бути по можливості зручною і не надто важкою, з комфортним захопленням і хорошим прицілом. Наявність віддачі від стрільби забезпечить ефект участі. У нових моделях передбачено додаткове педальне управління, швидкість пострілів набагато вища, наприклад, 10 в секунду.

- У стрілецьких симуляторах дуже важливо звертати на звукові стерео ефекти, без цього апарат істотно програє в привабливості для дітей.

3. Імітація бою:

- У таких моделях важливий зручний і надійно закріплений джойстик, за його допомогою гравець буде управляти рухами персонажа на екрані. Добре, якщо кнопки, якими запускається удар або захист, досить яскраві.
Як вибрати якісний відеосимулятор бої
- Як і в попередніх групах симуляторів, для апаратів, що імітують бій, важливий розмір екрану, якість графіки, набір персонажів і т.п.

4. Імітація спортивних ігор

- Важливо, щоб гравець отримав відчуття від певного виду спорту, чим більший екран і чим яскравіша графіка, тим це ймовірніше. В апаратах нового типу реалізована графіка 3D і відтворення тактильних відчуттів, наприклад, вітер в обличчя.
Як вибрати якісний відеосимулятор спорт
- Сюжети можуть бути різноманітними, але в кожному разі пристосування, яке використовує гравець, повинно бути надійним, забезпечена система безпеки для уникнення травм.

В іншому все стандартно - уточнюйте міцність матеріалу і гарантії. Якщо вам пощастило вибрати якісний відеосимулятор, не забувайте про правила його експлуатації. Приміщення має бути сухим, без різких перепадів температури. Також важливо подбати про наявність приладів постійної напруги електричної мережі, що в нашій країні особливо актуально.