Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Пінбол - огляд (правила гри та огляд автоматів для пінболу)

Пінбол - огляд (правила гри та огляд апаратів для пінболу)


Сучасному пінболу немає і 50 років, хоча в щось подібне грали ще за часів французьких королів. Перша пінбол-машина була повністю автоматичною, з пружинками, створена за принципом столу для більярда. Сьогодні автомати найвідомішого виробника Stern Pinball Inc. (США) виглядають як справжній витвір мистецтва.

Що за гра

Пінбол - аркадна гра з досить простим принципом. Ви просто контролюєте переміщення металевої кульки (кульок) по ігровому полю і намагаєтеся закотити їх в потрібні отвори, минаючи перешкоди. Зверху знаходиться захисне скло, тому поле закрите від пилу, попадання сміття і т.п., кульки не випадають.
Пінбол - огляд правила гри та огляд автоматів для пінболу
Так-так, можливо, ви бачили такі кишенькові моделі, але сучасні автомати набагато більші, складніші, яскравіші і цікавіші. Наприклад, на поле встановлюють фліпери. Якщо по них вдаряється кулька, гравець отримує певну кількість очок.

Тепер головне не просто довести кульку до кінцевої мети, важливо зібрати найбільшу кількість очок. Друга пріоритетна мета - якомога довше утримати кульку в межах ігрового поля, для цього знадобиться хороша реакція і спритність рук. За рекорд в нагороду можна отримати ще одну гру безкоштовно, процес супроводжується ілюмінацією і звуковими ефектами. Ось, мабуть, і весь огляд пінбола як гри, нічого складного. Набагато цікавіше поглянути, як виглядають сучасні автомати.

Апарати для пінбола

Якщо ви думаєте, що сучасні машини для пінбола швидко набридають, погляньте на будь-яку модель компанії Stern Pinball Inc. До речі, ця фабрика гордо заявляє, що вона «єдина в світі» створює обладнання такого роду, правда, ще є китайські моделі, простіші і не такі статусні, плюс обмежене число європейських виробників.
пінбол-апарат, присвячений легендарній групі AC DC
Що стосується Stern Pinball Inc., час від часу розробники стабільно дивують новим шедевром. Приміром, є пінбол-апарат, присвячений легендарній групі AC/DC, який користується приголомшливим успіхом серед фанатів рок-н-рола. Зал просто вибухає могутнім звучанням і виразними гітарними рифами, на дисплеї з'являються анімовані зображення музикантів. Розважатися можна під 12 популярних хітів. Гра ускладнена наявністю гармати, яка стріляє кулькою, є 8 виходів з поля, механізований дзвіночок. Існує кілька версій, найдешевший пінбол-автомат коштуватиме близько 5700 доларів, ціна преміум-версії порядку +7700, а серії Limited - 8500.

Ще одна чудова новинка - автомат для пінбола в стилі серіалу Ходячі мерці (Walking Dead). У професійній версії (+5900 доларів) поле поділене на тематичні сектори. У лімітованої версії (8500 доларів) встановлені крихітні фігурки головних персонажів серіалу і зомбі, також є спеціальний висувний пристрій-арбалет для запуску кульок.
        автомат для пінбола в стилі серіалу Ходячі мерці Walking Dead
Як бачимо, апарати для гри в пінбол відмінно підходять для дорослої аудиторії. Їх встановлюють у розважальних центрах, парках, клубах, спортивних барах.