Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Аерохокей і більярд в одному столі

Аерохокей і більярд в одному столі - 2 в 1


Є ігри, які завжди користуються попитом. До таких розваг можна віднести більярд і аерохокей. Коли розробники ламали голову над тим, як ще догодити користувачам, їм в голову прийшла ідея поєднати два столи докупи. У підсумку ринок розважального обладнання поповнили вдалі моделі, які вже встигли оцінити любителі домашньої гри і відвідувачі дозвільних закладів. Аерохокей і більярд в одному столі - це оригінально, дуже зручно, а в комерційному використанні ще й вигідно.
Аерохокей і більярд в одному столі
Однією з популярних моделей став ігровий стіл Твістер. Довжина ігрового столу близько 2 метрів, ширина трохи більше метра, висота приблизно 80 сантиметрів, ніжки регулюються. Такі габарити дозволяють грати як дорослим, так і дітям. Компактний стіл можна встановити в будь-якому приміщенні: ігровій кімнаті, барі, клубі, розважальному або торговому центрі. Атракціон не займе багато місця, для комфортної розваги достатньо простору 5 на 4 метри. Зміна режиму гри «більярд-аерохокей» здійснюється простим поворотом ігрового поля.

Такі столи 2 в 1 підключаються до мережі (220-230 V), оснащені досить потужним компресором і регульованими ніжками. Як правило, вага моделі в межах 150 кілограм. У комплекті поставляються аксесуари, необхідні для гри: набір більярдних куль і два кия з крейдою, більярдний трикутник, щітка для сукна, біти для аерохокея, лічильник очок. Дизайн столу може відрізнятися, наприклад, Твістер поставляється з чорним або білим корпусом.

Аерохокей і більярд в одному столі - дуже функціональна модель, яка ніколи не залишиться без відвідувачів. Це чудова ідея для використання в комерційних цілях. В залежності від побажань клієнтів, за лічені хвилини стіл забезпечить поле для улюбленої розваги і кожен відвідувач зможе вибирати, у що зіграти.