Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Торгові автомати (апарати) для продажу жувальної гумки

Апарати для продажу жувальної гумки з'явилися завдяки гральній індустрії. У 90-х підприємцям із США і Великобританії довелося зіткнутися з обмеженнями на азартні розваги. Тоді ігрові автомати вирішили врятувати від простою і переобладнали в торгові. Опускаєш монету - і замість можливості пограти отримуєш яскраву жувальну гумку. Вона і нагадувала класичні значки популярних слотів: кавун, апельсин, лимон, м'ята і т.п.

Сьогодні принцип роботи торгових автоматів цього типу залишився практично тим же. Це механічні пристрої, які складаються з двох блоків. Знизу п'єдестал з монетоприймачем (як правило, його можна налаштовувати), кріпильними отворами і "кишенею", куди потрапляє яскравий приз. Зверху прозора ємність - завантажувальний відсік для наповнювачів. Ними можуть бути не тільки круглі жуйки, а й гумові м'ячі-стрибунці, іграшки в капсулах діаметром близько 45-75 мм.
Торгові автомати (апарати) для продажу жувальної гумки
Обслуговування гранично просто. Замок з різьбових з'єднань розкручується за допомогою спеціального ключа, потім з центрального штиря знімається верхня кришка і відсік для завантаження, залишається тільки підстава, де скупчуються монети. Виробники не залишають без уваги вимоги до міцності, практично всі торгові автомати виготовляються в антивандальному виконанні.

Власників, які прийняли рішення придбати торговий автомат для продажу жувальної гумки, в першу чергу привертає довговічність, абсолютна безпека, невеликий розмір і, звичайно, доступна ціна. Легкий апарат можна без труднощів перевести і швидко встановити на новому місці. Крім того, не знадобиться присутність обслуговуючого персоналу. Розміщують такі пристрої в торгових центрах, кінотеатрах, цирках, кафе та інших розважальних закладах. Вони не займуть багато місця, а завдяки яскравому дизайну гарантовано не залишаться непоміченими.