Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон "Кільцекид" - купити за хорошою ціною, опис

Змагання по влучності метання кілець можна назвати новим. Проте така розвага традиційно користується популярністю. Атракціон "Кільцекид" відноситься до категорії призових, легко "заводить" азартних відвідувачів і не вимагає істотних витрат. Грати можуть люди будь-якого віку. Це безпечно, просто і цікаво.
Атракціон Кільцекид
Існує кілька варіантів "кільцекидів". Часто це звичайні кольорові стовпчики, на які потрібно закинути кільця зручного діаметру. Відносно недавно з'явився інший різновид - надувний батут, наприклад, оформлений у вигляді кактуса. На гілки кактуса гравцям і належить кидати пластикові обручі. Чим більше вдалося нанизати, тим вище шанси отримати приз. Модель "Дракон" пропонує кидати кільця на ікла яскравої надувної істоти. Подібні моделі переважно китайського виробництва.

Плюси атракціону "Кільцекид":

- займає небагато місця;
- легкий, компактний, без проблем можна транспортувати;
- мінімальний час на підготовку до роботи;
- не потрібні витратні матеріали (єдине, про що слід подбати, це призи);
- не знадобиться підключення до електроенергії та іншим комунікаціям.

У розважальних центрах та ігрових кімнатах "Кільцекид" не користується особливою популярністю, оскільки програє за видовищністю і функціональностю сучасним апаратам, гойдалкам і симуляторам. Зате під відкритим небом бажаючі випробувати свої здібності знайдуться завжди. Це може бути парк, пляжна зона, набережна, міська площа під час проведення ярмарку або масових гулянь, виїзного тематичного свята, пікніка.

Пограти не відмовляться і дорослі, і діти. Кількість учасників не обмежена: є варіант парної гри або командною. Відмінне застосування атракціону "Кільцекид" будь-якої модифікації можна знайти в дитячих таборах відпочинку. Влаштовують поодинокі змагання або змагання між командами, а також використовують його в якості елемента естафети. Учасники вправляються у влучності, координації рухів і, звичайно, запасаються позитивними емоціями. Дуже часто організатори дозвілля беруть атракціон в оренду.