Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Як вибрати аерохокей

Бажання купити аерохокей не викликає подиву. Атракціон користується попитом в усьому світі, серед гравців будь-якої статі і віку. Тому стає вдалим доповненням і для домашнього дозвілля, і для поповнення асортименту ігрових кімнат, розважальних центрів, парків. Нестачі в моделях сьогодні немає, актуальним залишається питання про те, як вибрати аерохокей, щоб потім не розчаруватися.

Аерохокей для домашньої гри
Серед моделей, представлених виробниками, є столи для любительського і комерційного використання. Це перший критерій, який допоможе визначитися з вибором аерохокея.

Аерохокей для домашньої гри

Якщо необхідно купити стіл для гри в аерохокей, який буде встановлений вдома чи на дачі, вирішальним фактором залишаються фінансові можливості. Недорогі моделі цілком підійдуть для розваг час від часу, але їх потрібно берегти. На дешеві столи не можна навалюватися всією вагою, їх взагалі не рекомендують інтенсивно експлуатувати - повітряний компресор може вийти з ладу.

Аерохокей для комерційного використання

Ціна аерохокея для комерційного використання вища. Зате він надійніший, а окупається досить швидко. При цьому можна заощадити, вибираючи китайські моделі. Але експерти радять віддавати перевагу перевіреним виробникам з Європи, вони пропонують атракціони високого класу, які прослужать довго.

У продавця рекомендують уточнювати потужність компресора, від цього залежить сила потоку повітря. Варто перевірити і ковзання шайби по поверхні, чи легко вона рухається. Обов'язково має бути електронне табло для контролю рахунку, а якщо гра буде проходити в приміщенні з недостатнім освітленням, краще вибирати аерохокей з підсвічуванням поля і верхньої лампою. Відмінно, якщо передбачено антивандальне покриття - стіл з таким захистом «проживе» довше.
Аерохокей для комерційного використання
Зовнішній вигляд можна вибирати на свій розсуд, залежно від вікової категорії потенційних гравців. Важливо враховувати, що чим більше ігрове поле, тим більш захоплюючою буде гра, але чим менша вага столу, тим легше його перевозити.

Перевага комерційного аерохокея в тому, що цей атракціон можна використовувати автономно. Для цього він повинен бути оснащений жетоноприймачем або монетоприймачем, при бажанні більшість моделей можна оснастити і приймачем для купюр. Столи для парної гри дозволять отримати більше прибутку.