Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Аксесуари для аерохокея

Аксесуари для аерохокея: що знадобиться?


Цей захоплюючий атракціон не пустує ні в одному розважальному центрі, тому рішення встановити аерохокей завжди виправдано у фінансовому плані. Існуючі на сьогоднішній день моделі відрізняються розмірами столу, дизайном, якістю виконання і нюансами оформлення. Незалежно від технічних параметрів, знадобиться придбати аксесуари для аерохокея, без яких гра неможлива.

- Круглі ключки (біти). Найбільш поширені варіанти схожі на капелюх з міцними широкими полями, які здатні витримувати безліч ударів, і зручною ручкою для упору руки. Діаметр близько 9,5 см.
Круглі ключки, біти, шайби для аерохокея
- Шайби. Для гри їх потрібно всього дві, але в запасі завжди має бути ще кілька штук. Зроблені вони з досить пружного пластику, але все-таки з часом від сильних ударів і випадінь за межі ігрового поля можуть з'явитися тріщини, в таких випадках краще здійснити заміну. Шайби відрізняються спеціальною формою, завдяки чому відмінно ковзають. Можуть бути червоного, жовтого, зеленого кольору, діаметр 6-8 см, товщина - 4-6 мм.

- Накладки на ключки. І ключки, і шайби високої якості виготовляють з полікарбонатною смоли. Але щоб забезпечити краще ковзання і не пошкодити поверхню столу малопривабливими подряпинами, на основу наклеюють спеціальні накладки з м'яких матеріалів, наприклад, войлока. Така, здавалося б, незначна деталь зробить гру комфортнішою і допоможе зберегти стіл для аерохокея від пошкоджень.

- Жетони. Для початку гри користувачеві необхідно опустити жетони в жетоноприймач на передній панелі столу. 50 штук - оптимальна кількість, яка має бути в арсеналі операторів. Це можуть бути жетони із пластику будь-якого кольору або металу.
жетони для аерохокея
- Засіб для натирання столу. Поверхню бажано очищати щодня, робити це бажано м'якою і сухою тканиною. Ні в якому разі не використовувати розчинники та абразивні чистячі речовини, які залишають подряпини, тільки універсальний засіб по догляду. Попередньо наносити його слід не на стіл, а на тканину.