Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Jakar

Продукція з логотипом компанії «Jakar» (Польща) радує відпочиваючих і приносить прибуток бізнесменам більше 10 років - з 2002 року. Виробник, який завоював хорошу репутацію, сьогодні займає почесне місце серед європейських лідерів у сфері випуску якісних столів для гри в аерохокей та іншого спортивно-розважального обладнання.

При створенні апаратів розробники зосереджені, перш за все, на функціональності і довговічності конструкції, вдалому доповненні кожного екземпляра креативним дизайном.
4 200 € / 138 600 грн.
Аерохокеї виробництва «Jakar» включені не тільки в поточні каталоги польських компаній-продавців. На сьогоднішній день експорт здійснюється практично на всі світові ринки. Столи для гри і аксесуари можна спостерігати на престижних курортах Балтики, Середземномор'я, Мексиканської затоки, в ігрових кімнатах, ТРЦ, парках, кінотеатрах різних країн.

Польський виробник не зупиняється на явному успіху і цілеспрямовано працює над подальшим поліпшенням якості асортименту. Виробництво систематично модернізують, впроваджуючи інноваційні технологічні рішення.

Завдяки такому продуманому підходу виробника, потенційні власники можуть купити аерохокей «Jakar», створений фахівцями-професіоналами з урахуванням передових стандартів у цій галузі: оригінальний, довговічний, що заслуговує довіру в плані якості. Стіл для аерохокея стане бездоганним придбанням для домашнього дозвілля і виправданим вкладенням фінансів для подальшого використання апарату в комерційних цілях.