Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон "Аерохокей" в оренду - оренда аерохокея, ціна

Аерохокей - популярна і улюблене багатьма розвага. Якщо хтось ще не встиг освоїти цей атракціон, всього за кілька хвилин гри азарт бере своє. Поганяти шайбу на спеціальному столі за допомогою пластикових біт, що може бути простіше? Є можливість влаштовувати командні і парні змагання, грати сім'ями, з колегами по офісу і друзями.
Аерохокей в оренду - оренда аерохокея, ціна
Купити аерохокей сьогодні не проблема, існують різні моделі для дітей і дорослих: з різними параметрами і нюансами дизайну, підсвічуванням, жетоноприймачем, музичним супроводом, водонепроникним корпусом. Питання в іншому. Ціна аерохокея становить кілька тисяч євро. Для комерційного використання це цілком виправдано. Враховуючи популярність розваги, вартість столу швидко окупається. Але все частіше захоплюючий атракціон використовують під час проведення корпоративів, вечірок, дитячих свят. Витрачати гроші на покупку в цьому випадку не має сенсу.

Щоб не нудьгувати і не придумувати неймовірні сценарії, можна взяти атракціон "Аерохокей"; в оренду. Обійдеться це значно дешевше покупки, зате всі залишаться в захваті. Економне і вдале рішення.

Багато компаній, що спеціалізуються на продажі атракціонів, надають і послуги оренди. Відповідну модель допоможуть вибрати в каталозі. Ціна оренди аерохокея залежить від тривалості використання. У середньому вартість складе близько 200 гривень на годину (для України). Якщо плануєте пограти 6 годин і більше - зроблять знижку. А заодно позбавлять організаторів свята чи корпоративу від необхідності ламати голову над планом заходу. Гра буде цікава всім. Правила вчити не потрібно, розвага безпечна, але азартне.

Іноді є можливість додатково оплатити роботу інструктора, який навчить грати правильно. Стіл для аерохокея доставлять за вказаною адресою і заберуть в раніше обумовлений час, але іноді за доставку попросять заплатити окремо. Всі деталі краще уточнити заздалегідь. Тоді непередбачених нюансів не виникне і свято з захоплюючою розвагою точно вдасться.