Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Установка купюроприймача на аерохокей

Комерційний аерохокей неодноразово доводив свою рентабельність. Спочатку столи створювалися тільки для звичайних ігор. Пізніше виявилося, що так можна отримувати прибуток і цим стали активно користуватися. Атракціон ідеально відповідає формату розважальних закладів, підходить для установки в барі, клубі, кафе, ігровому центрі, кінотеатрі, кімнаті відпочинку. Враховуючи, що є універсальні моделі, а також оригінальні варіанти для дорослих, підлітків і дітей, бажаючі повправлятися у швидкості реакції знайдуться завжди.

Установка купюроприймача на аерохокей
Купити аерохокей - ще не означає налагодити прибутковий бізнес. Щоб він приносив дохід потрібно вгадати з місцем розміщення і забезпечити контроль за оплатою. Поширеним варіантом стали моделі з вбудованим жетоноприймачами. У них є недолік - обов'язково потрібна присутність оператора в ігровій зоні. З ним розраховуються відвідувачі, отримують жетон, опускають його в щілину приймача і тільки після цього можуть грати. Але за окрему плату доступна установка купюроприймача на аерохокей. Це дозволяє:

- Забезпечити відвідувачам максимальний комфорт, їм не доведеться стояти в черзі за жетоном, гру вони оплачують тут же за лічені секунди;

- Зменшити навантаження на операторів в розважальному центрі, де встановлено багато атракціонів і апаратів;

- Зовсім відмовитися від послуг оператора і витрат на виплату заробітної плати, в цьому випадку аерохокей працюватиме автономно, за принципом самообслуговування.

Купюроприймач, який ще називають валідатором або банкнотоприймач, використовують у багатьох ігрових апаратах. Він призначений для прийому паперових грошей, налаштовується на потрібну гідність купюр і валюту, наприклад, оплата може виконуватися номіналом 5, 10, 20 гривень. Спеціальні датчики визначають справжність та номінал шляхом порівняння з еталонними зразками, зафіксованими у вбудованій пам'яті. Здачу пристрій зазвичай не видає. Всі отримані гроші будуть акуратно складені всередині вбудованого сейфа або мішечка. Власнику (представнику) досить забрати виручку в кінці дня або тижня, в залежності від обсягів експлуатації.

Це перевірена можливість отримувати пасивний дохід і забезпечити відвідувачам комфорт. Після установки купюроприймача ціна аерохокея збільшиться рівно на вартість пристрою. Але якщо порахувати економію на зарплаті оператора і додати до переваг відмінної окупності цього атракціону, такий крок буде однозначно виправданий.