Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Місця, де краще встановити аерохокей

Вибір місця для розміщення аерохокея


Розважальне обладнання в країнах СНД тільки набирає обертів. Всілякі інтерактивні апарати, популярні, наприклад, в Японії та Китаї, в Україні ще не займають лідируючі позиції. Зате є безпрограшні варіанти, які рівною мірою залучають і дітей, і дорослих. Наприклад, стіл для гри в аерохокей. Його можна оснастити купюроприйомником, тоді присутність касира для збору грошей і видачі жетонів не знадобиться. Це дуже зручно і вигідно, але підсумковий прибуток буде залежати від місця, де краще встановити аерохокей.
Вибір місця для розміщення аерохокея
Варіанти розміщення аерохокея

Важко припустити, скільки вдасться заробити на цьому обладнанні. Почнемо з того, що у аерохокея є всі шанси залишатися в центрі уваги практично в будь-якому закладі. Наприклад, стіл можна встановити в:

1. Торговому центрі. Поки батьки захоплені покупками, діти із задоволенням проведуть час за грою.

2. Закладах для відпочинку (кафе, бари, кінотеатри, клуби, розважальні центри і т.д.). Плюс в тому, що обладнання можна спробувати розмістити безкоштовно. Зробіть акцент на тому, що аерохокей сам по собі буде залучати клієнтів і в майбутньому вони захочуть повертатися сюди. Друзі зможуть влаштовувати захоплюючі командні змагання, у цієї гри завжди знайдуться шанувальники.

3. Парках. Є сучасні водонепроникні моделі, яким не страшні дощі, їх можна встановити під відкритим небом. Від діточок відбою не буде, стіл можна перевозити туди, де зараз проводиться якесь велелюдне свято.

4. Бізнес-центрах і великих офісах. Натякніть босові, що активна гра - це краще, ніж просиджування у курилках. Продуктивність праці підвищиться. Зокрема, аерохокей можна здавати в оренду. Якщо постійне розміщення комусь не до душі, цей атракціон залишається досить затребуваним на час корпоративів і всіляких свят.
Місця, де краще встановити аерохокей
Вибираючи місце, де краще встановити аерохокей, обов'язково варто брати до уваги вікову категорію, на яку розрахована модель. Непередбачливо розміщувати дитячий атракціон в закладі, який відвідують переважно дорослі. Більше того, аерохокей - це мобільний апарат. Якщо час покаже, що попиту немає, а виручка не радує, його завжди можна перенести в іншу точку і знайти оптимальний варіант експериментальним шляхом. У такому випадку він завжди буде залишатися рентабельним.