Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Стандартні розміри шайби для аерохокея

Аерохокей - один з найдинамічніших видів настільного спорту, популярний більш ніж в 40 країнах світу. Мета змагання - за відведений час забити максимальну кількість голів у ворота противника, які зроблені у вигляді щілин і розташовані по різні сторони столу. Гра неможлива без спеціальних аксесуарів, необхідні біти і шайби.


Стандартні розміри шайби для аерохокея з нормованою вагою гарантують якісну гру. В ідеалі, це шайби діаметром 70 мм, виготовлені у формі диска з ударостійкого пластику з гладкою поверхнею. Саме такі аксесуари використовують при проведенні чемпіонатів різного рівня. Зверху може бути нанесений логотип. Колір має значення лише тому, що за яскравою шайбою простіше стежити, тому перевагу віддають червоному, жовтому, помаранчевому. У продажу є неонові зразки, вони добре помітні в напівтемряві.
стандартні розміри шайби для аерохокея
Сьогодні можна придбати аксесуари для аерохокея з асортименту різних виробників. Хороші шайби професійного рівня випускають європейські компанії, в т.ч. з Іспанія та Польща. Але крім класичних моделей 70 мм поширені варіанти 62 мм. Більш того, виготовляються шайби діаметром 50 мм. Вони можуть бути трохи дешевші більш надійних аналогів, але в цьому випадку економія спірна.

Важливо враховувати, що відносно важкі шайби (зазвичай близько 13 грам) краще ковзають і рідше "злітають". Дуже легкі моделі, які удосталь потрапляють на наш ринок з Китаю, можуть взагалі не уловлюватися датчиком голів, що суттєво погіршує якість гри. Через те, що виробник заощадив на вазі, власнику аерохоккея доведеться частіше докуповувати нові шайби замість тих, що неодноразово випадали за межі ігрового поля і в підсумку прийшли в непридатність.
шайби для аерохокея
Для комерційного використання однозначно рекомендують купувати шайби стандартного розміру і у виробників з хорошою репутацією.