Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Гоночні симулятори

Симулятор (відеосимулятор) - ігровий автомат, що дозволяє людині управляти віртуальною реальністю за допомогою пристроїв, які імітують справжні. Це справедливо і по відношенню до гоночних симуляторів. Адже якщо в комп'ютерній грі автомобілем виходить управляти за допомогою мишки або клавіатури, на симуляторі все цікавіше - можна покрутити майже справжнє кермо, натискати на педалі гальма і газу.

Гоночні симулятори - найпоширеніша і популярна група апаратів, що імітують реальні дії (наприклад, є ще стрілецькі "шутери" і т.д.). До того ж все просто: що таке машина і як рулити розуміє навіть дитина.
Моделі відрізняються графікою, марками транспорту, трасами і т.д. Гравець сідає в зручне крісло, що нагадує сидіння в автомобілі, управляє кермом і педалями. Реальну трасу замінює екран симулятора з віртуальним треком. На моніторі змінюються пейзажі та віражі, виникають несподівані перешкоди. Це можуть бути нічні траси, шосе мегаполісів, реальні гоночні треки, космічні простори і т.д., словом, все захоплююче, дивне і динамічне.

Крісло нахиляється в різні боки і навіть вібрує, апарати оснащують рухомою платформою. У поєднанні з відчуттям керма в руках, педалей під ногами і трасою попереду створюється відчутний ефект присутності. Особливо, якщо це модель не зі стандартним екраном, а з півтораметровим проекційним монітором DLX.

Крім реалістичності, у гоночних симуляторів є ще одна перевага - різноманітність. Проїхатися можна на мотоциклі, гоночному боліді, солідному джипі, потужному позашляховику, ексклюзивному авто і навіть на танку - тематик безліч. Як правило, відвідувачам хочеться випробувати різні види апаратів, тому в розважальному центрі вони поспішають "прокотитися" на кількох. Оплата здійснюється жетонами або карткою.

У приміщенні, де встановлюються гоночні симулятори, не повинно бути надмірних коливань температур і підвищеної вологості повітря. Дуже важливо не допускати перепадів напруги, для цього можна використовувати спеціальні прилади. Для одного апарату знадобиться приблизно 2 кв.м. з урахуванням необхідного проходу, найсучаснішим повногабаритними моделям - до 6 кв.м.