Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Рибалочка та Смішарики

Якщо ви хочете купити призовий атракціон для дітей, який швидко окупиться і буде залишатися все таким же популярним сезон за сезоном, вибирайте відповідну модель рибалочку або смішарики. На відміну від розваг, які набридають за одне літо, ці атракціони завжди викликають у малюків захват. Все просто - хто з непосид відмовиться від можливості пограти з водою, вудкою або сачком?

Принцип роботи двох атракціонів дуже схожий. Різниця лише в тому, що відвідувачам рибалочки належить ловити пластикових рибок вудкою із закріпленим магнітом. Маленьким клієнтам смішариків видають сачок, за допомогою якого потрібно виловлювати кульки. Спеціальна система призводить воду всередині басейну (Рыбалка) та повітря (Смішарики) в рух, тому процес гри стає ще цікавішим. Переможе найспритніший, найшвидший та тямущий!
Атракціони абсолютно безпечні. Якщо моделі, де дитина ризикує отримати травму, батьки схильні обходити стороною, за цю розвага вони платять з більшою охотою, адже малюк розвивається і отримує справжнє задоволення. Крім того, кожному рибалці за підсумками змагання видається невеликий приз: машинка, брелок, крейда, кулька і т.п.

Мобільну конструкцію дуже просто зібрати і перевезти на нове місце, з великою кількістю потенційних клієнтів. В асортименті є моделі для 6-12 учасників, а сеанс триває лише 5 хвилин, хоча більшість власників атракціонів не обмежують дітей в часі.

При такій прохідності ціна атракціону Рибалочка або Смішарики в будь-якому випадку себе виправдає. Достатньо купити оптимальний варіант, розумно підійти до вибору місця для експлуатації атракціону і запастися приємними сюрпризами для гостей, щоб після гри всі йшли в прекрасному настрої.