Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Оренда ігрових автоматів для дітей

Більшість компаній, що спеціалізуються на продажі ігрових автоматів, також пропонують взяти розважальне обладнання в оренду. Ціна обговорюється з менеджером, причому чим більше моделей потрібні клієнтові, тим дешевше буде загальна вартість. Окремо можуть запропонувати транспортування, установку, консультації з експлуатації та технічний супровід.


Оренда ігрових автоматів для дітей завжди вигідна. Асортимент сьогодні радує: симулятори гонок, імітатори стрільби і боїв, силомір, баскетбол, настільний футбол, аерохокей, пінбол, дитячі атракціони з видачею квитків, качалки, каруселі, калатала, танцювальні автомати і багато іншого. Ці моделі є в каталозі практично будь-якого виробника.
Оренда ігрових автоматів для дітей
Можна отримати обладнання з погодинною оплатою або взяти його в довгострокове користування. Разова оренда підійде для організації незабутнього дитячого свята. Завжди можна підібрати модель, яка стане "фішкою" вечірки, буде відповідати тематиці події і сподобається всім гостям. Причому грати захочуть не тільки малюки, аерохокей і різні відеосимулятори сподобаються і батькам, а значить, нудьгувати не буде ніхто.

На відміну від разової, довготривала оренда ігрових автоматів для дітей більш вигідна підприємцям. Її основні переваги:

- З кожного метра корисної площі можна отримати віддачу, підібравши відповідні моделі розважального обладнання для конкретного приміщення;
- Прибуток власник отримує відразу, без капітальних вкладень;
- Фахівці компанії забезпечать технічну підтримку;
- Якщо виявиться, що попиту на даний ігровий автомат немає, його завжди можна замінити іншим, більш успішним.

Оренда дитячих ігрових автоматів - хороша можливість для тих, хто тільки починає розвивати власний бізнес у сфері розваг. Таке рішення дозволяє вивчити попит, оцінити якість певної моделі і нюанси її експлуатації, проаналізувати ринок і зробити висновки. Потім можна купити ігровий автомат, який виправдав надії, і продовжувати працювати в цій сфері, отримуючи прибуток.