Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціон "Кімната страху" на замовлення

Якщо раніше натовпи відвідувачів займали чергу в кімнати з кривими дзеркалами, сьогодні такими забавами нікого не здивувати. З'являється все більше поціновувачів лякаючих розваг, тому індустрія дозвілля активно торгує страхом. Для цього досить зробити атракціон "Кімната страху" на замовлення, а потім розвивати свій бізнес там, де пропозиція ще не перевищила попит.

Атракціон Кімната страху на замовлення
Сьогодні можна купити готову "Кімнату страху" або оформити заявку на виготовлення. У цьому випадку клієнт отримає атракціон, створений з урахуванням індивідуальних побажань. Не проблема відшукати китайські моделі, але якщо мова йде про розробку, простіше і безпечніше звернутися до вітчизняних компаній. На території країн СНД таких чимало. Наприклад, успішно працює український виробник "Kidsgame". Компанія пропонує креативний декор павільйону з лабіринтом, а також набір фігур на розсуд замовника: зомбі, мерці, вампіри, відьми, примари і чудовиська. Всі монстри розроблені на основі технології аніматроніки, рухаються і виглядають досить реалістично. Використовуються світлові і звукові ефекти. Відправка здійснюється зі складу в м. Миколаїв.

У Росії теж не важко замовити атракціон "Кімната страху". Можна звернутися в ТОВ "Світ розваг" (Москва). Пропонують як готові павільйони та інтерактивний тир, так і придбання окремих фігур і елементів декору. Ціна повністю укомплектованого атракціону - в межах 100000,00 USD, але точну вартість краще уточнювати у менеджерів.

Придбання "Кімнати страху" досить витратна затія. Тому на ринку з'являються більш дешеві зразки. Одним з них став атракціон "Monsterium", який пропонує ТОВ "Оскар" (м. Новосибірськ). Це невелика кабінка, її можна встановити в будь-якому ТРЦ, парку і іншому людному місці. Переваги: компактність, легкість транспортування, мінімальна орендна плата, економія на зарплаті співробітникам (1-2 оператора достатньо). Використовуються рухомі ляльки-зомбі, а також сучасні відео-технології. "Фішка" атракціону в тому, що відвідувачі після сеансу отримують фотографію, де відобразили їх реакцію на події. Ціна "Кімнати страху" близько 560 тисяч рублів, але творці обіцяють, що окупається вона неймовірно швидко. Крім того, компанія займається розробкою великих атракціонів жаху, що складаються з 5 кімнат, з використанням 3D-технології. Ціна - 1,5 млн. рублів.

Як показує практика, ця розвага не збирається здавати позиції популярності. Але публіка шукає більш якісні зразки, а примітивні "страшилки" вже не викликають інтерес. Це варто враховувати, оформляючи замовлення на атракціон "Кімната страху".